Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyarok miért posztolnak...

A magyarok miért posztolnak most olyan posztokat, amikben ők is a feketék jogaiért állnak ki?

Figyelt kérdés
Ez a dolog Amerikában történt. Ráadásul Magyarországon alig vannak feketék. Ne értsetek félre, nem vagyok rasszista, de miért kell a magyar hírességeknek is ezt tolni, hogy attól még mert fekete valaki ugyanolyan ember, fogadjuk el a feketéket, ne utáljuk őket...stb. Alig van fekete Magyarországon, Amerikában vannak sokan, ott vannak majdnem annyian, mint a fehérek. Szóval nekünk semmi közünk ehhez szerintem. Itt max azért lehetne "harcolni", hogy a cigányokat fogaják el, mert nálunk őket érik nagy megkülönböztetések és kirekesztések.

2020. máj. 31. 18:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

semmi gond

sok hasonlo cikket lehet olvasni informalatlan idiotak tollabol, sokszor sajnos eleg hitelesnek is hangzanak elso olvasasra

nem konnyu elnavigalni a tenyek es a butasagok utvesztojeben

2020. jún. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sunshinedoll ***** válasza:

Magyarországon is vannak feketék, az én párom történetesen fekete, és Európában sincs hiány rasszizmusból.

Nyilván a kinti helyzetért nem tudok semmit tenni, azon kívül, hogy mondjuk adományozok civil szervezeteknek vagy valami, mert itthon élek, viszont szerintem fontos, hogy az emberek tudjanak arról, hogy európában (ill. az egész világon) is van rasszizmus, sőt az európaiak vitték át Amerikába. A rasszizmus nagyon sok más etnikumot is érint az afroamerikaikon kívül.

2020. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, tudom, hogy Magyarországon is vannak feketék, de közel sem annyi mint Amerikában, sőt, kevesen vannak Magyarországon, ők is főleg a fővárosban. Ezért nem értem, hogy nekünk miért kell kiállni a más országban élők jogaiért. Ha a magayrok annyira tüntetni akarnak a rasszizmus ellen, akkor tüntessenek a cigányokért, mert itt nálunk ők a kisebbség, értük álljanak ki, ne az amerikai feketék jogaiért.
2020. jún. 7. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!