Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egészségügyi dolgozok egyszeri...

Egészségügyi dolgozok egyszeri jutalmát a korona vírus miatt, miért nem kapják a mentősök és meg sorolhatnám?

Figyelt kérdés

Én jelen pillanatban GYES-en levő szakápoló vagyok.

Semmi közöm a juttatáshoz, mivel nem voltam “frontvonalban”!

Viszont a mentősök igen.

Ha jól tudom nekik nem fog járni, sem a gyógyszerészeknek?

Nem panaszkodni akarok a plusz pénz miatt, hisz az mindekinek csak jó.

Viszont nem értem mi alapján született ez a döntés.



2020. jún. 5. 19:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
13%
Másra kell az a pénz....
2020. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Pl?
2020. jún. 5. 19:30
 3/24 anonim ***** válasza:
30%
Úgy látszik ez is csak önfényező propaganda volt, hogy a kormány majd bőkezűen megjutalmazza az életünkért küzdőket.
2020. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
24%
10 év és még mindig hiszel a mesékben?
2020. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

Kár hogy még arra sem vetted a fáradtságot hogy utánanézz ki kaphatja meg.

"Az intézkedés részleteiről a miniszter elmondta, az egyszeri juttatást valamennyi közfinanszírozott ellátásban dolgozó orvos, ápoló, asszisztens megkapja, a művesekezelést végző szolgáltatók, az Országos Mentőszolgálat és a betegszállítást végző egyéb szolgáltatók munkatársai, valamint a műszaki, gazdasági és adminisztratív területen dolgozó, és az aktív fekvőbeteg-ellátást nyújtó egészségügyi szolgáltatók főigazgatói és gazdasági igazgatói is jogosultak a juttatásra."

[link]

2020. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
25%

"Ha jól tudom nekik nem fog járni, sem a gyógyszerészeknek?"


Ohhh. A gyógyszerészeket ne sajnálod. Nekik ez az 500 ezer aprópénz.

2020. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem néztem utána, “fáradt” vagyok!

Viszont már megkaptam, hogy mert én megkapod, viszont a mentősök nem.

Egy szimpla kérdés volt!

Látom 5, hogy magának fáj a válaszadás, nem értem akkor miért ezen az oldalon van?


Nem sajnálom a gyógyszerészeket, csak nem értem a rendszer logikáját. Viszont szerintem ők sem milliókat keresnek egy hónapban.

2020. jún. 5. 20:09
 8/24 anonim ***** válasza:
74%

Kapnak az orvosok, ápolók, asszisztensek, mentősök, betegszállítók, szerelők, adminisztrátorok, főigazgatók, gazdasági igazgatók,

na de miért nem kapnak a tanárok, a hivatalnokok, a pincérek, a futárok, a mérnökök, a földmérők, az asztalosok, a villanyszerelők, a festők, a művészek, a szinkronrendezők, a rendőrök, az autószerelők, a kertészek, az erdészek, a bolti eladók, a jogászok, a logisztikusok, a gyári munkások, a TV szerelők, a mosógép szerelők, a banki ügyintézők, a zenészek, az énekesek, az őstermelők, a méhészek, a kazánszerelőkről nem is beszélve?

Valahogy így gondoltad?

Még jó, hogy nem akarsz panaszkodni. El se tudom képzelni mi lenne ha akarnál.

2020. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
21%
Ez a vilagfajdalommal teli válasz, 5. Tényleg nem értem miért vagy itt, ha csak ebben a kioktato, fensobbrendu stílusban tudsz válaszolni. Ettől jobban érzed magad, hogy leoltottad a kérdezőt?
2020. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Valahogy igen így gondoltam a választ.

Viszont téged sem nagyon értelek igazából, hisz meg van a lehetőség az egészségügyben dolgozni bárkinek!

De majd ha nem engednek haza a családodhoz emiatt a szar miatt, mint sok kollégámat akkor majd megnézem van-e ekkora szád.

2020. jún. 5. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!