Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egészségügyi dolgozok egyszeri...

Egészségügyi dolgozok egyszeri jutalmát a korona vírus miatt, miért nem kapják a mentősök és meg sorolhatnám?

Figyelt kérdés

Én jelen pillanatban GYES-en levő szakápoló vagyok.

Semmi közöm a juttatáshoz, mivel nem voltam “frontvonalban”!

Viszont a mentősök igen.

Ha jól tudom nekik nem fog járni, sem a gyógyszerészeknek?

Nem panaszkodni akarok a plusz pénz miatt, hisz az mindekinek csak jó.

Viszont nem értem mi alapján született ez a döntés.



2020. jún. 5. 19:20
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Egyébként kedves 8 neked nagyon fáj, hogy pénzt kapnak az egészségügyi dolgozók, ez nyilván látszik a válaszodból.

Viszont ha meg most gyorsan elmész segédápolónak, lehet kapsz meg belőle.

2020. jún. 5. 20:55
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Először is: minden állami egészségügyben dolgozú kap, még a mentősök is, és a GYES-en lévők is.

Másodszor: ha tényleg az egészségügyben dolgozol, ezt tudhatnád.

Harmadszor: valójában mi az értelme a kérdésednek?

2020. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Kapott már valaki? Vagy csak igéretet, mint a 13. havi nyugdijj?
2020. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

A másodszorra: ma lett hivatalos beszámoló arról ki kap.

Mivel én ismétlem GYES vagyok, pont nem követem, a dolgokat óráról órára mert nem ez a legnagyobb gondom.


Harmadszor nem tartozok neked magyarázattal mi értelem a kérdésemnek!


13 egyenlőre senki nem kapott de majd leírom, ha megjött a pénz.

2020. jún. 5. 21:10
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező "Nem néztem utána, “fáradt” vagyok!"

Már bocs, de sokkal több idődet, fáradtságodat igényelte az, hogy kiírj egy kérdést, mint amennyibe nekem telt hogy beüssem a gugliba hogy "egészségügyi dolgozók juttatás" majd elolvassam mit írtak a mai tájékoztatóról. Mindezt azért, mert te nem tetted meg, hanem kiírtál egy hazugságot és rögtön el is kezdtek pattogni rajta hozzád hasonlók, akiknek szintén nincsen kedvük utánanézni a valóságnak, egyből elhiszik amit hallanak mert azzal lehet szidni a kormányt.

Nyugodtan megtehetted volna hogy annyit írsz válaszul, hogy nem tudtad, oké, akkor mégis milyen jó hogy mindenki megkapja.Ehelyett elkezdtél engem ócsárolni meg a gyógyszerészeket, úgy hogy szintén fogalmad sincsen arról hogy mennyit keresnek. Csak hogy tudd, nekem családtagom "gyógyszerész" - vagyis asszisztens és nem sokat keres, mert nem az övé a gyógyszertár. Mivel nem műszakozik még annyi sincs a fizetése mint az ápolónőknek.

2020. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

"8 neked nagyon fáj, hogy pénzt kapnak"

Nagyon tévedsz, nekem egyáltalán nem fáj, sőt keveslem, amit kapnak a megalázóan alacsony fizetésükhöz. Én inkább úgy látom te vagy az, aki reklamál, hogy ők miért kapnak és miért nem kapnak a mentősök (akik kapnak), meg a gyógyszerészek. Ezért írtam, hogy ezzel az erővel még sorolhattál volna egy rakás más szakmát, akik ugyanúgy megérdemelnék, mégse kapnak. Mi értelme a kérdésnek? Annak örülj (ha tudsz örülni egyáltalán, mert úgy tűnik neked semmi se jó), hogy legalább az a kb. 1500 ember legalább kap.

Nagyon kevés a bruttó 500e, de legalább kapnak valamit. Már ha kapnak valaha is és valóban annyi lesz, mert már hónapok óta ígérgetik, de ez már más kérdés.

2020. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Nem úgy tűnik mint akinek nem fáj.

De persze én nem vagyok megelégedve...mutasd meg melyik mondatból jött ez le neked.

A lényeg az lett volna h miért vannak egyes munkakörök kihagyva a juttatásból, de elég gyenge felfogásotok van.

2020. jún. 5. 22:16
 18/24 anonim ***** válasza:
Szóval: a lényeg az, hogy nincs kihagyva egyetlen állami egészségügyben dolgozó sem, még a fogorvosok sem.
2020. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Az a gyedes, gyeses dolgozó kap, aki dolgozik vagy az is, aki nem dolgozott most és itthon van?
2020. jún. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Mivel nem érint a téma, nem különösebben figyeltem a beszámolót, de úgy rémlik, hogy igen. Kérdezz ra a: 06 80 277 455, vagy 06 80 277 456 számon.

Egyébként 160 ezren július 1-én fogják megkapni.

2020. jún. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!