Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha már a vízcsapból is az...

Ha már a vízcsapból is az folyik, hogy nem szabad rasszistának lenni, tilos gyűlöletet kelteni, akkor a talmudot miért nem tiltják be?

Figyelt kérdés
Nem akarok provokatívnak tűnni, de én beleolvastam és sokminden van benne olyan, ami simán kimeríti a rasszizmus és a gyűlöletkeltés fogalmait.
2010. aug. 1. 13:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%

"Nem akarok provokatívnak tűnni, de én beleolvastam és sokminden van benne olyan, ami simán kimeríti a rasszizmus és a gyűlöletkeltés fogalmait."


- Haha... ja, persze. És mond, hány éve tanulsz héberül?

Ugye jól gondolom, hogy az interneten keringő talmudhamisítvánnyal volt csak dolgod eddig?

2010. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 clint ***** válasza:
72%
mert a rasszisták csak keresztény emberek lehetnek. Forditva, a cigányok, a zsidók az gyűlölnek akit akarnak, hisz ők a "kirekesztettek".
2010. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 clint ***** válasza:
61%
13:08 ezt forditva is lehet tőled kérdezni.
2010. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
Egyértelmű a kettős mérce.
2010. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 clint ***** válasza:
55%

13:08

akkor azt mond már meg mit jelent a gój, ha annyira tudsz héberül???. Nem bántom a zsidókat, mert van aki nem is ismeri a talmudot, de azért az igazságot nem kell titkolni.

2010. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
36%
13:11: igen, képzeld, én leellenőriztem a sokat idézett helyeket az eredeti műben, és vagy NEM IS LÉTEZTEK egyáltalán (a nagy része ilyen), vagy pedig szövegkörnyezetből kiragadott mondathoz a Talmudban nem létező magyarázatot fűztek. Na, ennyit erről. :)
2010. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
36%

"akkor azt mond már meg mit jelent a gój, ha annyira tudsz héberül???"


- Semmi sértőt, de ennek magad is utána tudsz nézni.

2010. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 clint ***** válasza:
72%
de mit jelent??? Ha semmi sértőt és annyira szakember vagy megmondhatod, nem??
2010. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
31%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tessék, hátha valamelyik nyelvet érted. :) Nem tudom, mit akartál a kérdéseddel kihozni belőlem, de nem is látom értelmét vitának, mert már tucatszor leírtam ide az, amit az előbb. Erről ennyit. Tényleg nagyon igaz, hogy mindenki azt hisz, amit akar.

2010. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
22%
És azért nem írtam le a saját szavaimmal a jelentését, mert, gondolom, annak úgysem hinnél.
2010. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!