Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Legális egy ilyesmi magyar...

Legális egy ilyesmi magyar gyalázó weblap?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos. Elkezdtem egy weboldalt, még régebben.

De nem tudom hogy folytassam-e.

Kuruc.info, vadhajtások, 888 stb weblapok mintájára csinálnám.


De zsidó/cigány/nigger/minden gyalázó már van, akkor nem csinálom meg ugyanazt.


[link]


2020. júl. 21. 09:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Pár forintért átrakhatom valódi damainbe, de ha illegális a magyar gyalázás akkor nem.
2020. júl. 21. 09:43
 2/12 A kérdező kommentje:
Domain*
2020. júl. 21. 09:43
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is volt ilyen,lelőtték. Pedig vicces volt, a sza(r)gyarok volt kiírva főoldalon. Magyar zászló közepén egy fos volt. De sokaknak tetszett.
2020. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát látod működik, szóval legális (sajnos).

Weblapon leírtakat véleményként kezelik szóval nem mindenbe lehetne belekötni rágalmazással. Max azzal lehet baj ha gyilkosságra vagy rendbontásra uszít a weboldal, annak már lesznek következményei. De én legjobban az olyan hekkerektől félnék akik nem nézik jó szemmel a magyarok gyalázását, könnyen meglehet hogy az oldal szerkesztőjét egyszer kezelésbe veszik baseball ütővel hazafele menet.

2020. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Akartunk árulni magyar zászlós wc papírt meg hashajtót és prolisört meg nőverő botot és mindezt csak az aktuális minimálbérért mivel ugye annyit kapnak.
2020. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

könnyen meglehet hogy az oldal szerkesztőjét egyszer kezelésbe veszik baseball ütővel hazafele menet."


Esélytelen, nem találnak meg.


De ha mégis, annak nagyon csúnya vége lesz. Mert én meg lőfegyverrel mászkálok.

2020. júl. 21. 10:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem a törvény miatt aggódnék a helyedben, hanem azok miatt akik simán kiderítik ki áll az ilyen weboldalak mögött és agyonverik.
2020. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ezt így leírni könnyű, hogy simán kiderítik.


Én meg tudom hogy nem derítik ki simán. Főleg azok nem akik verekednének egy weblap miatt.


Tudom hogy nem érted, ez neked bonyolult.

2020. júl. 21. 11:13
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Értem, de hallottál már az IP-címről és társairól? És olyan szélsőjobbosokról akik szabad idejűkben hekkerkednek?
2020. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ip cím? Jobboldali hekkerkedők?


2 darab butaság 1 hsz-ben.


A weboldal egy külső szerveren megy. Ha meg akarják tudni hogy honnan töltöttem fel, ahhoz először a szervert kéne fel törni.


Ez az ip címezés tipikusan a hozzá nem értők gyenge kis fenyegetése.

2020. júl. 21. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!