Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért csak a fehér embert...

Miért csak a fehér embert lehet rasszizmussal vádolni?

Figyelt kérdés

Színesbőrűeket miért nem lehet elővenni soha rasszista megnyilvánulásokért?(persze, tudom, nem lenne PC) Merthogy igenis létező jelenség a fehéreket érő rasszizmus, hiába tagadják, illetve hallgat róla mindenki.



Ez mi, ha nem diszkrimináció, rasszizmus a fehérekkel szemben?!


2020. júl. 25. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
A fehér ember árulóitól ered minden baj! (No meg a fehér ember gyávaságából!)
2020. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Ezt mind sikerült kitalálnod? Mert a valóságban mindenkit lehet vádolni, aki valóban rasszista. Az persze előfordul, hogy valaki nem is tud róla, hogy az. És még jobban megsértődik, ha megmondom, valójában miért is van ez.
2020. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Mert a valóságban mindenkit lehet vádolni, aki valóban rasszista"


Érdekes módon arról nem nagyon hallani, hogy pl. egy feketét ítélnének el rasszizmusért. Ellenben a szegény, elesett, kirekesztett szerepében annál többször tetszelegnek.


Nekem kvára elegem van abból is, hogy gyakorlatilag az, hogy valaki színesbőrű, az kibúvót jelenthet egy csomószor büntetőjogi következmények alól is/enyhítő körülmény lehet.

2020. júl. 25. 15:53
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nekem kvára elegem van abból is, hogy gyakorlatilag az, hogy valaki színesbőrű, az kibúvót jelenthet egy csomószor büntetőjogi következmények alól is/enyhítő körülmény lehet."

Ha a cigányokra gondolsz, velük nem azért kivételeznek, mert a bőrük nem fehér, hanem azért, mert pénzbírságot nincs miből befizessék, a börtön jobb életkörülményeket nyújt nekik, azokat pedig, akik támadják őket kicsinálják.

2020. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne a fehérek inkább vannak kitéve rasszizmusnak mint bármelyik másik rasz
2020. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, a világ nagy. Te azért nem hallod amit én, mert másutt hallgatózol. Vagy meg se érted, ha nem az hallik, amit szeretnél.

Általában mindenkinek elege van, aki nem érti a környezetét. Aki érti, annak nincs elege, mert tudja, mit tegyen.

2020. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazatok van a színes bőrüeknek meg kéne tanulniuk kinek hol a helye.
2020. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!