Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kisebbségi...

Mi a véleményetek a kisebbségi rasszizmusról?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert sokkal gyakoribb, mint fordítva. (Black lives matter és társai)

2018. júl. 5. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

liberálisok szerint az rendben van

a normális emberek szerint nincs

2018. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amúgy fun fact: A kulcsszavak közé beírtam, hogy "cigány", de a cenzúra működik😂😂
2018. júl. 5. 12:01
 3/11 anonim ***** válasza:
14%

Én még sose voltam szemtanúja, hogy valakit vagy engem lefehéreztek volna, cigányozást viszont lehet szinte napi rendszerességgel hallani.


Biztos vagy benne, hogy gyakoribb?


Amúgy természetesen elítélendő függetlenül attól, hogy ki a rasszista.

2018. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

A cigányok meg magyaroznak. Nem egyszer hallottam. Szemrebbenés nélkül szidnak minket, úgyh hagyjuk ezt az állszent dumát.

Szerintem pedig all lives matter. De egy fekete ezért kibelezne. Na ennyit az egyenlőségről.

2018. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
(Álszent)
2018. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3, Nem sok cigányt ismerhetsz... Van egy cigány barátom és a családja konkrétan b#szogatja, hogy nem cigány a barátnője, басогатяк, hogy fiú létére előfordult már, hogy ő főzött a barátnőjének és nem fordítva. Olyanokat mondanak, hogy "Olyan vagy már, mint egy magyar"... És ez egy számonkérés.
2018. júl. 5. 12:44
 7/11 anonim ***** válasza:
4%

Oké, neked az a tapasztalatod, hogy magyaroznak, nekem meg az, hogy nem. Két szubjektív nézőpont van, a valóság meg ki tudja mi, amíg nincs róla egy rendes, reprezentatív felmérés.


De nem ez volt a kérdés, hanem hogy mi a véleményünk róla, azt pedig mindenki egyöntetűen elítéli a válaszolók közül.

2018. júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

"Oké, neked az a tapasztalatod, hogy magyaroznak, nekem meg az, hogy nem."


Kérlek ne, röhejes, ahogy próbálod itt előadni magad, meg ezzel a szar statisztikás dologgal vered magad.

Vagy hazudsz, vagy szatyorban élsz.

2018. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy ezek, meg itthon a rejtett tartalékok is éljenek a saját erejükből az általuk utáltak pénze helyett.
2018. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

ma 12:22


Meg a másik írásodat is idevéve. Dugd ki az orrodat a panelből az észosztás helyett, mert neked semmi rálátásod nincs a dolgokra! ;)

2018. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!