Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A biztonság kirekesztő és...

A biztonság kirekesztő és rasszista dolog?

Figyelt kérdés
Tehát ha nyugodtan nyitott ajtóval hagyod a kocsit a utcába. Esetleg még nem loptak a környéken.

2020. aug. 4. 12:05
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
41%

"Nem, ezt tapasztalatnak hívják."

Nem. Hogy te megtapasztaltad, hogy AB, AC és AD tolvajok, és ez alapján feltételezed XY-ról is hogy tolvaj, az már nem tapasztalat, hanem előítélet. Ha pedig mindezt rassz alapján teszed, az rasszizmus.

2020. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
62%
11-es, istenem, hogy próbálod belemagyarázni, hogy rasszista, annyira szánalmas. Én libsi vagyok, komolyan, de ha meglátok cigókat az aluljáróban, akkor inkább arrébb megyek, illetve ha eladok valamit a neten, és felhív egy "na szevasz tesó, megvan még", akkor kinyomom és tiltom a számot. Én rasszista bunkó.
2020. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
42%

"istenem, hogy próbálod belemagyarázni, hogy rasszista, annyira szánalmas."

Mivel ezt jelenti ez a szó. Rassz alapján megkülönböztetni egy másik embert.

Gyakorlatilag tényeket próbálsz letagadni...

2020. aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
66%
Magyarán, ha kinyomok egy "szevasz tesó mennyit engedsz a feléből" hívást, és nem hallgatom végig, akkor rasszista vagyok? Hát neked elment az eszed :DDDD
2020. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
51%

Tehát ha egy szúnyog rám száll és megcsíp szívja a vérem,és sorozatban ez történik,akkor sokadik alkalommal reflex szerüen lecsapni miután rám szállt rasszizmus. Mert ugye kitudja ez a szúnyog attól hogy szúnyog,másik egyed. Rasszista vagyok xdddd


Gyerekként senki sem "rasszista" hanem brazilokkal szerezz tapasztalatot és tapasztalatok által lesz rasszista.


Ez a lauderben meg a Budapesti milliárdos negyedben , rózsadombon elmarad, azok akik csak tvben látják vagy újságban a brazilt, azok nem rasszisták.


Tehát megoldàs úgy tünik teljes szegregácio vagy brazilok betelepítése a pesti libsik közé.

Visitanának meg sivalkodnának

2020. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Én pont, hogy budán lakom, normális környéken, de ettől még tartok a bandába verődött tezsvírektől, és ugyanúgy szkinhedektől is. (juj, vajon ilyenkor egy 11-es mit kombinálhat?) :D:D
2020. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
31%

"Magyarán, ha kinyomok egy "szevasz tesó mennyit engedsz a feléből" hívást, és nem hallgatom végig, akkor rasszista vagyok?"

Nem.


"Tehát ha egy szúnyog rám száll és megcsíp szívja a vérem,és sorozatban ez történik,akkor sokadik alkalommal reflex szerüen lecsapni miután rám szállt rasszizmus."

Nem.


Szövegértés karó...

2020. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
79%

Te nem érted 17-es. Az, hogy tartok a tesóktól, az nem rasszizmus, mivel sok rossz tapasztalatom van velük. Több mint egy nem tesóval. Nem utálom őket, csak tartok tőlük. Ha minden nap kék sapkás ember rúgdosna meg, vagy rabolna ki, akkor egy idő után elkezdenék tartani a kék sapkás emberektől. Ilyen rohadt egyszerű.

Azért mert nem megyek be Harlem közepére éjszaka, attól nem vagyok rasszista. Csak tudom, hogy nagyobb lesz az esélyem, hogy megkéselnek, mint ha a Wall Streeten sétálnék. És hát sajnos Harlemben kik élnek többségben? Feketék. Én tehetek róla? Nem. Nem utálom őket, tartok attól, hogy odamenjek.

2020. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
0%
18-as, 6. komment!
2020. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
59%

18-as

Így van,ez nem utálat,ilyen a természetük.

Mint egy vadállat, nem utálod öket csak tartasz tölük mert tudod mire képesek.

2020. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!