Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A biztonság kirekesztő és...

A biztonság kirekesztő és rasszista dolog?

Figyelt kérdés
Tehát ha nyugodtan nyitott ajtóval hagyod a kocsit a utcába. Esetleg még nem loptak a környéken.

2020. aug. 4. 12:05
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
60%

#17 vannak szép elképzeléseid, csak aztán majd a valóság szembe jön veled is mint a Rékasi gyerekével. Ő is korábban ilyen szövegeket nyomott le, aztán amikor TAPASZTALATA lett, el is hallgatott.

[link]

2020. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
18%
21-es. Nincsenek szép elképzeléseim. Csak szóltam, hogy mit jelent a rasszizmus szó. Ami ellen a másik kommentelő valamiért nagyon próbál tiltakozni.
2020. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
65%
Te nem érted 22. Azért mert tartunk valakitől, attól még nem utáljuk, és feltételezzük róla, hogy bűnöző.
2020. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
38%

Szokásos rasszista érvelések hangzottak el. Nem azért ódzkodsz a cigánytól, mert cigány, hanem mert tesózik. Egy hasonlóan csöves, tesózós fehértől is ódzkodnál. Ellenben egy választékosan öltöző és beszélő cigánytól nem.


Tehát amikor azt állítod, hogy rossz tapasztalatod van a cigányokkal, valójában nem a cigányokkal van rossz tapasztalatod, hanem a bűnözői magatartásformával. De te még így is csak a bőrszínt látod bele, amivel magadnak is hazudsz.


Joshi Barattól félsz? Na és egy csapat részegen randalírozó, fehér szkinhedtől? Na ugye.

2020. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
4%

"Te nem érted 22. Azért mert tartunk valakitől, attól még nem utáljuk"

Hogy jön ide az útálat?


"és feltételezzük róla, hogy bűnöző."

Pedig pont ezt teszed, mivel minden egyes dolog amit soroltál, szimpla bűnözői magatartás, nem pedig rasszbeli jegy. Van nem cigány is, akire jellemző, és cigány is, akire nem.

Ha te mégis csak a cigányoktól parázol, mert róluk automatikusan feltételezed hogy bűnözők, ezt a viselkedést hívják rasszizmusnak.

2020. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
56%
Jó, nekem mondjuk oly mindegy, én nem megyek se szkinhedek, se tesók közelébe, mert nem az én világom. Ti menjetek nyugodtan. Én rasszista vagyok akkor, ti pedig a jó emberek. Mindegy is nekem :) Ismét két boldog ember, aki fogott egy pár rohadt rasszistát. Peace, love <3
2020. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
De pályaudvarra sem mész? Ott a hírhedt náci bandák erőszakoskodnak. Vagy falun ott is a magyarok rabolják ki az idős néniket meg öregeznek is.
2020. aug. 4. 14:03
 28/36 anonim ***** válasza:
58%
Nyilvánvalóan az az antifák szerint. Mivel sok elnyomott kisebbségi körében gyakori a (megélhetési) bűnözés és az elnyomottságukkal szembeni indulatos, erőszakos megnyilvánulás, és a fehér emberek biztonsága, azaz a kisebbségek előbbi önmegvalósításának akadályozása súlyosan rasszista. Lásd a fehér párt, akikhez betört néhány békés tüntető. Éppen ezért a rendőrségre sincs szükség, hisz az a szegény bűnözők ellen van, többnyire színesbőrűek ellen.
2020. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
26%

De pályaudvarra sem mész? Ott a hírhedt náci bandák erőszakoskodnak. Vagy falun ott is a magyarok rabolják ki az idős néniket meg öregeznek is."


Szegény ártatlan magyarok, pár éve még milliószámra öltek gyilkoltak fegyvertelen civileket, nőt gyereket csecsemőt. Most meg előadják a szenth, békés kúltúrált népet.


A rasszizmus szó jelentését meg egyszerűen nem értitek.

Ha látsz egy kínait és feltételezed róla hogy biztos tud karatézni az is rasszizmus.

Pont ugyanúgy mint amikor a cigányról feltételezed hogy bűnöző.

Semmi köze a gyűlethez buták.

2020. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
#29 vagy az, hogy látsz egy fehér embert és feltételezed róla, hogy rasszista, az is rasszista dolog.
2020. aug. 4. 19:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!