Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen jobbos...

Én vagyok az egyetlen jobbos beállítottságú ember, aki környezetvédő és vegetáriánus?

Figyelt kérdés
Rendszeresen járok csomagolásmentes boltba és az ottani arcokról lerí, hogy balosak, akik híresebb "influenszerek" és ezzel foglalkoznak azok is ilyen LMBTQ, feminista eszméket is terjesztenek. Kezdem azt hinni, hogy én vagyok az egyetlenegy, aki jobboldali beállítottságúként foglalkozik a témával. És nagyon károsnak tartom, hogy ezt kisajátították egyes politikai oldalak, miközben közös ügyről van szó.
2020. szept. 1. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jobboldali vagy, megteheted, hogy jobboldaliak között ezzel a témával foglalkozz.


Nem egészen értem, hogy miért kisajátítás az, ha egy baloldali a saját közönségének beszél szerinte fontos témákról. Ez nem zárja ki, hogy jobboldaliakat is érdekelje a téma, nem is tudom, hogy tudná ezt baloldaliként megakadályozni.

2020. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem, hogy bal és jobb oldalra kéne ezt osztani. Vegetáriánus egy életforma, környezetvédés egy fontos dolog. Ezeknek mi köze a jobb és baloldalhoz ? LMBTQ és feminizmus inkább egy liberális eszme, ami baloldali, az jogos.
2020. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Eleve már ott hibádzik, amit írsz, hogy a baloldald liberális eszmékkel társítod holott nagyon más a kettő. A zöldpártiság meg megint más.


Egyébként épp ezért meg is kérdzem, hogy nálad mit jelent a jobboldaliság? Szabad piaci, verseny párti, kis államban, alacsony adókban, kis állami újraelosztásban hiszel? Vagy olyan értelemben vagy "jobboldali", hogy Fideszes vagy?

2020. szept. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát épp ezaz, hogy nem kéne köze lennie egyikhez sem, mégis a követők és a szószólók balosak.
2020. szept. 1. 09:40
 5/11 A kérdező kommentje:
Inkább nem az a kérdésem, hogy a balosak miért "sajátítják" ki, hanem hogy a jobb oldal miért nem áll bele.
2020. szept. 1. 09:41
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Én nem így látom, hogy a többségük balos lenne. Liberálisok akadnak köztük, de még egyszer, a kettő más. Eleve a baloldalisággal ott ütközik, hogy a baloldal szociális, jóléti államban gondolkodik, ami sokszor ütközik a környezetvédelmi célokkal. A szabályozott környezetvédelemmel a liberalizmus is ütközik, mert túl nagy beleszólást jelentene az emberek életében, ezért jellemzőbb a liberálisoknál az önkéntes alapú környezetvédelem. A jobboldalisággal meg szimplán azért ütközik, mert a környezetvédelmi szabályozást erősbelenyúlásnak érzik a gazdaságba. Természetesen nem minden jobboldali, ahogy előtérbe kerül a hosszútávú fenntarthatóság, viszont a jobboldali környezetvédelmi politika nem közvetlen tiltással, hanem olyan ösztönzőkkel működik, ahol az externáliák árazódnak be.


Ami a hazai politikát illeti, itt soha senki nem csinált következetes zöld politikát, mindig az aktuális ellenzék használta fel a zöldszervezeteket egyes beruházások megfúrására. Lásd a zöld szervezetek a Fidesznek mekkora haverok voltak ellenzékben, és lettek Soros bérencek mostanra. Mondjuk a Fidesz semennyire sem jobboldali párt.

2020. szept. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező csak arra figyelj, nehogy egy reggel te is LMBTQPEDO STB tagnak érezzed magadat.
2020. szept. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

A jobboldalon is van környezetvédelem, de nem olyan mèrtèkû hiszti amit Gréta és a Greenpeace toll.


Kell a környezetvédelem nem nem tünci árán fog változni, az embereket kell rávenni hogy a kényelem mellett a környezetvédelemre is figyeljen.


A szemetelôket büntetni komolyabbszamkciókkal

2020. szept. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Jobboldaliság is egy duma, meg a kereszténység, mivel a kormánypártiak többsége életében még 1 szentmisén sem vett részt, ezek szavak amik mögé bújva lehet hülyíteni pár birkát.
2020. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező! a problémát a jobboldali társaidban keresd. Ha ők nemlátják fontosnak a környezetvédelmet és a környezet tudatos viselkedést csak is ők a felelősök érte és nem a baloldaliak akik ezeket a dolgokat felismerik és ennek megfelelően élnek.

Sajnos kikell mondani hogy ajobboldal televan önző kapzsi mindenkin átgázoló emberekkel akik lesz@rnak mindent csak gazdagodhassanak, lásd a kisdöbrögit.

2020. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!