Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azt eddig is tudtam hogy...

Azt eddig is tudtam hogy lézer jani és csapata vicces de hogy környezetvédő is, ez most meglepett vagy csak én nem vettem eddig észre hogy jani és baráti köre valóbban full zöldben nyomja?

Figyelt kérdés

2017. márc. 10. 18:39
 1/1 Donald J. Trump ***** válasza:
54%
Létezik a marketingben az ún. "green-washing" fogalom, amikor valami nem túl környezetkímélőt megpróbálnak zöldbe csomagolva eladni a közönségnek. A politikában is megfigyelhető jelenségről van szó, pláne mióta a zöld pártok népszerűsége kimutatható nagyságrendet ért el. A németek pl. igen magas fokon űzik, hogy a legkörnyezetszennyezőbb dolgokat is el tudják zöldként adni - lásd anno biodiesel/etanol, vagy most az energiamixük.
2017. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!