Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ausztriában, Szlovákiában,...

Ausztriában, Szlovákiában, Horvátországban, Csehországban kb. mennyi az utóbbi napokban a napi új regisztrált koronavírus fertőzöttek száma?

Figyelt kérdés

És az iskolákban, egyetemeken ott is rendes oktatás van járvány ellenére?

Nem tudom hol lehet utánanézni ezért tettem fel a kérdést


2020. szept. 4. 03:20
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom mennyi a számuk, de mindenképp bőven alatta marad a járványküszöbnek, tehát nincs járvány. Épp ezért mért ne lenne oktatás is?
2020. szept. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

[link]


Mondjuk itt. Kiválasztod az országot aztán látod.

2020. szept. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
worldometers.info
2020. szept. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Beirod a google-be hogy covid cases by country, es megtudod.
2020. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Worldometers coronavirus ezt ird be es ha lefele gorgeted talalsz tablazatit. Este erdemes nezni. Mert minden ejfelkor frissitik es ejfel elott a vilag osszes orszaganak napi adata jo esellyel egybevan mar. Tudod rendezni is es a tablazat alatt talalsz hirforrast az egyes orszagokhoz.

Az hogy a sulik hol hogyan indulnak azt sajnos leginkabb csak angolul keresgelve talalod meg vagy az orszag anyanyelven.

Ja es a worldometersen amik font vannak: napi uj fertozott, napi uj elhunyt, osszes megbeteg3d3s felepultek osszes teszt az 1 millio lakosra juto teszt stb. Amugy cseheknel horvatoknal tobb a napi uj fertozott talan szlovakiaban kevesebb most nem emlekszem a tegnapi adatokra a maiak meg mint irtam estere lesznek teljesek...

2020. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Franciaországban és a spanyoloknál robbant be erősen de például az osztrákoknál stagnál, németeknél csökken, szerbeknél alig van, románoknál is csökken éppen. Nálunk van növekedés. Valószínűleg itt is csökkenni fog hamarosan. Legalábbis remélem.
2020. szept. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
56%
Főiskola/egyetem helyszíni oktatással van. Tapasztalat, oda járok.
2020. szept. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!