Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek van remény 2022-ben?

Szerintetek van remény 2022-ben?

Figyelt kérdés

Tudom vannak akik szinte minden héten kiírják a kérdést, hogy kire fogtok szavazni 22-ben, de én most kicsit máshogy tenném fel a kérdést.


Azt hiszem tegnap vagy tegnap előtt az origo pár influencerre elkezdett kampányolni Unfield volt közöttük pl, a többit látásból sem ismerem. Természetesen nekik ki kellett tenni az instagramra egy promóciós posztot, ahol az origot reklámozzák, és hát volt jópár komment, (igazából a kommentek 90%-ka) ahol sokan csalódtak bennük, kikövették őket vagy egyszerűen leírták a véleményüket az portálról (ami 99%ban negatív volt). És mivel az instagrammot leginkább a 1990-2005 korosztály használja, ezért a kommenteket olvasva úgy éreztem van remény, mivel ennek a korosztálynak nagy része már szavazóképes, illetve az lesz. A másik pedig az, hogy az ilyen influencereket is valamennyire ők követik illetve fiatalabbak.


Szerintetek?



2020. szept. 10. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Arra van (minimális) esély, hogy a 2/3-od bukja a fidesz. Az ellenzék továbbra is szétszórt, nincs értelmes program, nincs értelmes együttműködés és szinte biztos, hgoy nem lesz értelmes jelölt sem. Annyi lesz a program, hogy "bármi csak ne a fidesz". Ez kevés ahhoz, hogy kormányt tudjanak alakítani, maximum a 2/3ad elvételéhez elég.


Más részről egész biztos, hogy a fidesz semmitől sem fog visszariadni, hogy megtartsa a 2/3-os többséget, mert anélkül nem tudnak kormányozni (és lopni) úgy, ahogy eddig.


Az eddig is egyértelmű volt, hogy a fidesz szavazóbázisa a középkorú és az idősebb korosztály. Pont ezért f0snak, ellenben a fiatalok körében a legalacsonyabb a stabil részvételi arány a szavazáson. Ebből kellene az ellenzéknek kimozdítania a korosztályt. Ha a 30 alattiak mind elmennének szavazni akkor biztosan bukna a 2/3-ad de talán még a kormány is.

2020. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Fidesz marad, mondjuk ha százalékosan kellene kifejeznem, valahol 55-70 % - át szerzik meg a mandátumoknak. Pontosan nem tudom...
2020. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok ebben ilyen biztos, szerintem nagy lesz a versenyfutas és bármelyik is nyer egy necces győzelem lesz. Bár a közvéleménykutatások szerint még a Fidesz vezet de addigra berúgja az ajtót a koronavírus okozta válság, ami egyik jelenlegi kormánynak sem fog kedvezni.
2020. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A közvélemény kutatásokkal a fidesz a saját kardjába dőlt, ez kiderült a Bp-i polgármester választásokon. A fidesz által pénzelt szervezetek mind hatalmas, bebukhatatlan fidesz előnyt jósoltak, ez befolyásolta az amúgy többé-kevésbé független szevzetek méréseit is, hátradőltek, hogy minden faxa, a kampány teljesen lagymatag volt, smmi szokásos mocskolódás és karaktergyilkosság, annyira magabiztosak voltak. Aztán bukták a fővárost meg több nagyvárost is... Ezt a hibát nem fogják elkövetni újra, abban biztosak lehetünk.
2020. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyit elérnek, hogy ne nézzék tovább az adott ilyen influencereket vagy miket. Én is pipa lennék, ha egy oylan oldalon ahol semmi helye a politikának politikai kampányt látnék.
2020. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!