Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon kötelező lesz a védőoltá...

Vajon kötelező lesz a védőoltás? (Koronav.)

Figyelt kérdés

Ezt nem úgy értem, hogy mindenkinek, hanem, hogy pl. egyes helyeken nyilatkozatot kell kitölteni, hogy be vagy oltva, különben korlátoznak.

(Nem mehetsz be, nem csinálhatsz valamit, stb.)


Vagy csak az lesz, hogy aki fél az beoltatja magát?


Ha kötelező lenne, az nem sérti az alapvető emberi jogokat? (Arról nem is beszélve, hogy az emberek 90 százalékát nem is érinti ez az egész hiszti, maximum anyagilag).



2020. szept. 10. 16:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%

Nem lehet kötelező jogilag sem.

Bár tény hogy minden törvény módosítható.

2020. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
18%
Simán el tudom képzelni, hogy a novicsokos laborok mellett felhúzott, védőoltást fejlesztő bunkerből felhívja putyin a miniputyint, hogy van egy visszautasíthatatlan ajánlata vakcinák tekintetében. Azokat meg valahogy el kell adni itthon, úgyhogy cili néni elmondja, hogy a járványhelyzet miatt ez indokolt és kötelező.
2020. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudni.
2020. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
30%
Igen, kötelező lesz. A gazdasági válság mellett erre megy ki az egész vírushiszti.
2020. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
37%
Valószínűleg igen, hiszen mi másért lenne ez a koronahisztéria? Mert ha ugye valós járvány lenne akkor tudnánk róla és látnánk. Mivel viszont ilyenről szó sincs, aki ezeket a rémhíreket terjeszti nagy valószínűséggel valami céllal teszi. Például épp azért hogy beoltson.
2020. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

#4 Szerintem nem hagynák az emberek.

Ha csak azt nézzük, hogy a maszkot is mennyien ellenzik, a bolti idősávot is ellenezték, ezért nem is fogják visszavezetni, akkor szerintem a konklúzió jogosan az, hogy politikai alapon nem vállalják a kötelező oltást, hiszen az mégnagyobb ellenkezést váltana ki.

Azért kíváncsi lennék, hogy hány embert érdekel még ez a szar.

Megnéznék egy hiteles közvéleménykutatást. (Namár nem a közvélemény számára politikai haszonszerzés céljából megrendelt manipulatív hulladékot, hanem azt ami alapján a döntéseket hozzák a populista vezetők, mint pl. Magyarország vezetése is).

2020. szept. 10. 17:21
 7/25 anonim ***** válasza:
62%
Diktatúra van, így nem érdekli a vezetőinket, hogy mit elleneznek az emberek. Ráadásul rengeteg a covidióta, aki epedve várja, hogy kötelező legyen az oltás.
2020. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem tehetik kötelezővé, az oviedói egyezményt sértené, ami szerint minden ember rendelkezhet a teste felett és minden ember egyenlőnek születik, tehát nem rendelhető alá az egészsége és az élete mások vagy a társadalom érdekének sem, márpedig oltás nem létezik mellékhatás mentes kivitelben.

A gyermekek kötelező oltását is elég nyakatekert alapon tartja fenn a magyar jog, alkotmánybírósági döntés is van erről. Mivel az időutazás hiányában nem kérdezhetjük meg a felnőtt egyedet mit szeretne gyerekként, a jog feltételezi, hogy minden magyar ember gyermekként beadatná magának az oltásokat és biztosítja, hogy a szülei nem foszhatják meg ettől az akaratától. Az állam ebben az esetben a szülő elé helyezi magát ami furcsa, mert akkor sok minden másban is így kellene de semmi más esetben nem teszi. Elég sánta sztori, simán lehetne támadni szerintem nemzetközi bíróságokon.

2020. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#8 Na ez érdekes, erről az egyezményről őszíntén szólva még nem is hallottam. Köszi a választ.
2020. szept. 10. 17:39
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
Azért vicc hogy írtam, hogy jogilag sem lehetséges, de én le lettem pontozva.
2020. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!