Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon kötelező lesz a védőoltá...

Vajon kötelező lesz a védőoltás? (Koronav.)

Figyelt kérdés

Ezt nem úgy értem, hogy mindenkinek, hanem, hogy pl. egyes helyeken nyilatkozatot kell kitölteni, hogy be vagy oltva, különben korlátoznak.

(Nem mehetsz be, nem csinálhatsz valamit, stb.)


Vagy csak az lesz, hogy aki fél az beoltatja magát?


Ha kötelező lenne, az nem sérti az alapvető emberi jogokat? (Arról nem is beszélve, hogy az emberek 90 százalékát nem is érinti ez az egész hiszti, maximum anyagilag).



2020. szept. 10. 16:06
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit.
2020. szept. 10. 17:46
 12/25 A kérdező kommentje:
#7 Azért a diktatúra nem egészen ilyen mint ami itt van, itt az erős populizmus pont hogy korlátozná ezt, persze csak ha sokan ellenzik.
2020. szept. 10. 17:48
 13/25 anonim ***** válasza:
53%
Eddig is kötelezővé tettek bármi akartak. Van ahol ma is kötelező a maszk.
2020. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
43%

"Azért vicc hogy írtam, hogy jogilag sem lehetséges, de én le lettem pontozva."


Le lettél mert marhaságot írtál. A jog semmit sem jelent, egyetlen tollvonással átírják és máris kötelező. Eddig is bármit meg tudtak tenni amit akartak.

2020. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
#13 Jó de a maszk az inkább csak bosszúság, míg egy védőoltás súlyos (akár hosszútávú) következményekkel is járhat.
2020. szept. 10. 18:01
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
#8 És mi van akkor, ha nem teszik explicit kötelezővé az oltást, de csak az mehet boltba, iskolába, külföldre, stb., aki be van oltva? Azt is tiltja az oviedói egyezmény?
2020. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
35%
Ne törődj a pontokkal, baromság, nem tükröz semmit. Mondjuk a jogilag nem lehetséges és a nem lehetséges két külön fogalom. Ezek a most regnáló korrupt kormányok úgy néz ki azt vezetnek be amit akarnak, mi meg hová fordulhatunk jogorvoslatért? Hozzájuk! Na? Kizárólag a teljes polgári engedetlenség menthet meg minket tőlük. Volt rá példa sok éve, azt hiszem a franciáknál az eü. személyzettel és a rendősréggel akarták ketdeni, hisz aztán nekik kellett volna ráerőszakolni a lakosságra, de már ők megtagadták, így szépen elült a sztori. Szóval ezen múlik minden.
2020. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
56%
16. Így van, trükközni fognak, már lehet érezni az előkészületeket, a puhításunkat. Csak az működhet ha elegen ellenállnak az emberek. Ha legalább negyede hiányzik majd a tanulóknak az iskolából, az emberek a munkahelyeikről, a szórakozóhelyekről, az éttermekből, stb. akkor majd szépen eltekintenek a zsarolástól egy-kettő.
2020. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz kötelező, mert rengeteg pénzbe kerülne. Mivel nem ad örök védettséget, hanem ismételni kellene újra meg újra, így nem lenne értelme sem.

Olyan lesz majd, mint az influenza elleni védőoltás, aki olyan helyen dolgozik, annak fogják a munkaköre miatt előírni vagy éppen a rizikócsoportoknak fogják ajánlani.

2020. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell kötelező oltás. Akiknek nem kell fertőzzék össze egymást, nem érdeket.

De aki nem kéri az oltást és koronavírus mitatt kórházba kerül fizesse ki a költségeket.

2020. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!