Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért ilyen gyenge a szélsőjob...

Miért ilyen gyenge a szélsőjobb, ha sok dologban igaza van?

Figyelt kérdés

Ha valaki pl. balosként, liberálisként stb. kezdi az életét, az is előbb-utóbb biztosan találkozik megdöbbentő igazságokkal, amiket csak a szélsőjobb mond ki mindig, és addig őrültségnek tartotta.

Az átlagos IQ eloszlása a világban, a muszlim világ intoleranciája, merényletek, az elképesztő liberális elgondolások hazugságai (pl. a genderelmélet), a permanens rasszistázás Amerikában vagy Európában, egyes etnikumok hihetetlen felülreprezentáltsága kétes folyamatokban vagy a rendőrségi statisztikákban. Vagy múltkor a felnőttszigetet fenntartó Epstein feltűnő eltüntetése láb alól. Vagy a migránsok ránk kényszerítése "civil" szervezetek, politikai vezetők, a média, nagyvállalatok által. Ezek nagyon feltűnő dolgok.



2020. szept. 19. 11:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
22%

"viszont aki jobbról megy át a bal és a liberális oldalra, azt a helyzetet jól leírja egy kifejezés a magyar nyelveben: benőtt a feje lágya..."

Te hogy lehetsz ennyire hülye??

2020. szept. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ezt a 20-as kommentedet olvasd már át egyszer. Orbán nem lehet szélsőjobbos, mert kisebbség, és ezek a kisebbségek mindig szélsőjobbosok?
2020. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
22, így van, csak a fehérek esetében szokás szélsőjobbosságról beszélni, vagy rasszizmusról, vagy nacionalizmusról. A többiek esetében ez nem számít vagy nem létezik hivatalosan. Nyilvánvalóan a gojozó, hitetlenező, gádzsózó, évezredeken át asszimilálhatatlan, másokat alsóbbrendűnek tartó, ultrarasszista közösségek szélsőjobbosok. Pl. a feketék szinte teljes közössége ma Amerikában, ahol kollektíven fosztogatnak, bántják a fehéreket, rasszizmussal vádolnak másokat, csak egymásért állnak ki, csak a feketék számítanak nekik, ha véletlenül a 330 milliós országban lelő egy rendőr egy feketét. Amikor egy fehéret, vagy fekete lő fejbe két rendőrt, azt kiáltják, reméljük, meghalnak.
2020. szept. 20. 10:07
 24/31 A kérdező kommentje:
Izraelben minden kormánykoalíciónak tagja legalább egy echte szélsőjobboldali párt. Mintha itt a nyilaskeresztesek lennének a kormányban. Nem mintha maga az ország ne lenne erősen szélsőjobbos... A muszlim világban könnyen kivégzik az embert "vallásgyalázás" miatt, a nőknek lepedőben kell járniuk, a népesség jelentős része legszívesebben erőszakkal térítené meg a hitetleneket. Afrikában fizikailag üldözik a fehéreket. Évszázadokig nem asszimilálódnak ezek a népek Európában a svábokkal, kunokkal, sbt. ellentétben. De bizonyára nem szélsőjobbosak.
2020. szept. 20. 10:14
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Megértettem, tehát Ázsia, Afrika, egész Dél-Amerika és minden más ország ahol nem a fehérek vannak többségben rasszista ország. Vagy, és persze csak félve vetem fle ezt a gondolatot, te vagy rasszista, de nem ez ostobaság, hiszen te fehér vagy.
2020. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Én az vagyok bizonyos értelemben, ahogy majdnem mindenki. Ázsiát nem tudom, talán kevésbé. Elsősorban a feketék, szemiták és romák ismertek a hozzáállásukról, de lehet, hogy vannak mások is.
2020. szept. 20. 11:39
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

"Vagy talán csak arról van szó, hogy sem magánemberként, sem munkaadóként nem keresi senki a rasszisták, homofóbok és antiszemiták társaságát?"


Elég nyugaton ha az LMBTQ-ról, az illegálismigrációról vagy a BLM-ről van rossz véleményed, vagy kimondasz valamit valamiről máris rasszista vagy és kirúgnak a munkahelyedről. Ezzel szemben az nem rasszizmus nekik ha már börszinűek vagy felfogásuak mondanak valamit a tobbségről, mert szerintük mindanyian a történelem miatt kollektíven bűnösök vagyunk. Azért amit nem is mi követtünk el! Igen pontosan erről van szó!


"Aha...azért élnek a legszegényebb gettókban, és azért lövik őket szitává igazoltatás közben a rendőrök."


Nem minden fekete él gettóban és nem minden rendőr lövi szét őket bármit is követtek el.te is egy balos rasszista uszitó vagy!

2020. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

"Én úgy látom, vannak aki soha..."


Én is, eleve, ha mindenki a valóságban élne akkor nem lenen eleve szélsőjobb sem.

2020. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én jobbról kezdtem és minden egyes cigánytól kapott pofon a szélre terelt, annyi tart még, hogy a homikat bírom rengetek jó arc homi haverom van, sokkal több mint heteró.
2020. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
A saját tapasztalataiból tanul a legtöbbet az ember, utolsó. Ha szembesül a valósággal. Bár a liberálisokon ez általában nem változtat. Pár hete is volt egy szomorú eset Nigerben, de inkább nem részletezem...
2020. szept. 20. 15:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!