Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Dúró...

BejkeOK kérdése:

Mi a véleményetek a Dúró Dórás eseményekről?

Figyelt kérdés
Szerintem ez a viselkedés nem normális. Mármint, mi ez? 2020 írunk és könyveket DARÁLUNK, csak azért mert egy olyan dologról IS írnak benne, ami már több ezer éve velünk van? Jó, 7-8 éves korig én sem adnám a gyerekemnek a kezébe, mert azért mégis csak... de mitől baj az, ha a gyerek erről is tud? LMBTQ emberek mindig is voltak és lesznek is, és szerintem épp itt az ideje, hogy azért próbáljuk valamivel elfogadtabbá tenni ezt a dolgot.

2020. okt. 10. 21:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

Azt kellene megérteni egyes embereknek a homoszexualitás nem valami fertőző betegség amit át lehet adni.Genetikai,hormonális okai vannak.


Én gyerekként imádtam Misi Mókus kalandjait mégsem akartam soha mókus lenni.

2020. okt. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Elnézést rosszul fogalmaztam. Arra gondoltam, hogy melegek / leszbikusok/ bi/ pán stb emberek ha nem is mindig, de már nagyon régóta léteznek és létezni is fognak. És el kéne végre fogadni őket. Nem azt mondom, hogy tapsikolni kell nekik, de jó lenne ha nem aberráltaknak neveznék őket, nem is beszélve egyes országokról ahol kivégzik őket. Ez számomra teljesen felfoghatatlan, hogy miért bánnak egyes emberek így egy csoporttal, akik az ég egy adta világon semmi rosszat nem tettek, azon kívül, hogy egy évben van egy hónap amikor tüntetnek/felvonulnak.
2020. okt. 11. 10:22
 13/16 anonim ***** válasza:
32%

#9-es vagyok.

Így már jobban hangzik, de ezt a melegeknek (és társaiknak) is meg kellene érteniük, hogy ez nem egy olyan dolog amire BÜSZKÉNEK kellene lenniük. Nem tudom mekkora részük támogatja a felvonulást, de ha egyáltalán nem tartanának, akkor az ő helyzetük is jobb lenne. Itthon legalábbis. Sajnos ezzel csak a feszültséget gerjesztik indokolatlanul. Jelenleg úgy tűnik, hogy a melegek nem egyenlő bánásmódot, hanem kiváltságokat akarnak(="tapsikolni kell nekik"). Ez a Pride bűne elsősorban.


A politikai korrektség idején természetesen ilyet nem szabad mondani, de az aberrált helyes kifejezés. Akár tetszik, akár nem. Aki nem hiszi, nézze meg szótárban.


Az intézményesített vallásokat ugyanúgy nem tudom támogatni, a világ jobb lenne nélkülük.

2020. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%

Anya! Képzeld! Tegnap megvédett Jolika, amikor csúfoltak a suliban. Tudod, ő az, akinek olyan szép barnák a szülei és mindig furán néznek rájuk a felnőttek. Tudtad, hogy szól róla is egy mese?

Azt mondtam, hogy Tibike megtalálta a tornazsákomat, amit a nagyok eldugtak? Tibike az a kisfiú, akinek szivárványszívű szülei vannak. Nagyon kedvesek!


Jaaa, holnap átülök Rozi mellé az ebédlőben, mert senki nem játszik vele, amiért örökbe fogadták. Olyan szép, mikor mosolyog és ettől biztos ő is olyan boldog lesz, mint én, amikor bekötötte a cipőfűzőmet. Neki is van meséje, mint minden szívben növekvő gyereknek.

Vagy ott van például a Karcsi. Most vettem észre, hogy nincs meg az egyik karja. Akkor láttam, mikor kinevették a többiek. Azóta én viszem a táskáját. Őt is megtaláltam egy mesekönyvben.


Anya... tönkretetted azt a mesekönyvet? Anya... benne voltak a barátaim...

Ne szeressem őket, Anya? Magamat se szeressem? Nem kérdezlek Anya.

Nem is olyan szép szín a barna.

2020. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

14

És mit akartál mondani?

2020. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
81%
Akinek nagyobb, az EQ (ECI) száma, mint 30 (szociopatikus határ), az elsőre rögtön megérti, és egyetért a #14-gyel, bármilyen kiegészítő magyarázat nélkül.
2020. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!