Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Dúró...

BejkeOK kérdése:

Mi a véleményetek a Dúró Dórás eseményekről?

Figyelt kérdés
Szerintem ez a viselkedés nem normális. Mármint, mi ez? 2020 írunk és könyveket DARÁLUNK, csak azért mert egy olyan dologról IS írnak benne, ami már több ezer éve velünk van? Jó, 7-8 éves korig én sem adnám a gyerekemnek a kezébe, mert azért mégis csak... de mitől baj az, ha a gyerek erről is tud? LMBTQ emberek mindig is voltak és lesznek is, és szerintem épp itt az ideje, hogy azért próbáljuk valamivel elfogadtabbá tenni ezt a dolgot.

2020. okt. 10. 21:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Fidesz által pénzelt propaganda párt. Az a feladatuk, hogy még megosztottabb legyen a társadalom, meg több ember ugorjon a másik torkának.
2020. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Túró Torta és a Mi Hazánk sose akar korményra kerülni.

A Fidesz tartja fent őket, hogy ne tűnjenek olyan náciknak.

2020. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Az a véleményem, hogy ha nem kapna ekkora nyilvánosságot a drámázása, akkor senkit nem érdekelne egy mínuszos támogatottságú párt kb. egyetlen ismert politikusa. Látszik, hogy már készül 2022-re, amikor a Kétfarkú kutya is több szavazatot kap majd, mint ők, és csinálni kell a műsort, ha köztudatban akar maradni.
2020. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Kedves gyerekek!

Dúró Dóra kedvenc mesekönyvéből, Kaleta Gábor olvas fel nektek egy mesét, Borkai bácsiról.

2020. okt. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%

Hát ez a Dóra... Már jobbikos korszakában is irritált, és most is. Pedig akkor is, és most is azt a pártot támogattam, aminek a tagja.

A Mi Hazánkról sokan beszélik, hogy Fidesz pénzeli. De a régi Jobbikról is sokat híresztelték ezt. Én sosem hittem pletykáknak, ám ha valakiről, akkor Dóráról (és kedves (és legalább olyan nevetséges) férjéről) még el is hinném, hogy Fidesz-ügynökök. Dóra egyetemen végzett politológus, az ember értelmesebb viselkedést várna el tőle. Ehhelyett lejáratja az ország egyetlen, legalább nyomokban jobboldali pártját.

Ami a könyvdarálást illeti: Elnézve a - klasszikust idézve - fokozódó nemzetközi helyzetet, jelenleg egy LMBT mesekönyv a legkisebb problémája az országnak. Szívem szerint én is ledarálnék pár könyvet, kár hogy arra sem lenne senki kíváncsi, ha én tenném ezt...

Ugyanakkor és 100%, hogy nem adnék ilyen könyvet a kisgyermekem kezébe. Majd ha szexuálisan éretté válik, akkor lehet vele beszélni a szexualitásról. Addig felesleges, mert nagy eséllyel nem is értené, miről van szó. Nem győzöm hangsúlyozni, hogy a szexualitás magánügy. Ha valaki meleg, az engem egy kicsit sem zavar, egész addig, amíg az arcomba nem tolja a tolerancia-kampányt.

Sosem néznék le senkit azért, mert meleg. Ahogy azért sem, ha valami más fejlődési gondja van (nincs kedvem példákat felsorolni).

Dóra jól tette, hogy kiállt a család szentsége mellett. De ezt megtehette volna könyvdarálás nélkül is, és akkor nem haragította volna magára az ország 0,1%-át kitevő LMBT-lobbit. De ez őt úgysem érdekli (őszintén, engem sem), mert biztosra veszem, hogy ennél jóval többen álltak ki a könyv ellen (nem Dóra mellet, hanem a könyv ellen, ez fontos!).


A kérdezőnek személyesen a következőt küldeném:

LMBTQ emberek nem voltak mindig. Azóta vannak, amióta kitalálták ezt a kifejezést. Az előtt mindenki olyan szóval illette a csoport tagjait, amilyennel akarta. A másik, hogy szerintem nem kell a jelenleginél elfogadottabbá tenni a dolgot. Tudomásul veszem, hogy vannak eltérő szexuális irányultságú emberek. Ennél többet nem hiszem, hogy tennem kellene.

2020. okt. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem „szexualitás” van a könyvben, mert az nincs leírva, hogy dugnak is. Ennyi erővel az is szexualitás, ha a királyfi elveszi a királylányt, mert biztos dugnak is?
2020. okt. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

Nem lehet lacafacázni, a helyzet sajnos eldurvult, és igen, ilyen és hasonló tettekre van szükség, aki alkalmas helyzetben van, annak VÁLLALNIA KELL az állásfoglalást.

LMBT emberek meg nem léteztek "mindig", ezt IS csak a lobbijuk hirdeti.

2020. okt. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%
Szokásos homo-gumicsont. Ez csak politikai akció, ami arra jó, hogy nyilvánosságot kapjanak, aztán az emberek egymásnak essenek és ne a kormányzás valódi kérdéseiről beszéljenek.
2020. okt. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

"LMBTQ emberek mindig is voltak (és lesznek is)"

Szerencsére ez nem igaz. Az LMBT 1969 óta létezik. LMBT nem egyenlő a "homikkal és társaikkal". Köztük sem mindenki agymosott idióta. Sajnos az LMBT/Pride valójában a "homik" érdekei ellen tevékenykedik.


Dórika pedig játsza az eszét, biztos azt hiszi, hogy ettől majd valami megoldódik. Jobb lenne ha a valódi problémákra próbálna valódi megoldást találni ahelyett, hogy viszonylag jelentéktelen ügyeket felnagyít.

2020. okt. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

Undorító ahogy viselkedik nyilvánosság előtt. Lehetne ide írni több oldalas véleményt, de minek. A facebookos idióták úgyis a nővel fognak egyetérteni, úgy, hogy még egy szót sem olvastak a könyvből.


Én csak Dora gyerekeit sajnálom. Sz@r lesz egy pár hónap múlva visszanézni, amit a kedves édesanyjuk tevékenykedett a nyilvánosság előtt.

2020. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!