Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az SZFE...

Mi a véleményetek az SZFE tüntetésekről?

Figyelt kérdés
Szerintetek van értelme vagy csak felesleges időhúzás?

2020. okt. 17. 20:57
A kérdező szavazást indított:
Van értelme.
Felesleges.
55 szavazat
1 2 3
 1/30 árokpart ***** válasza:
38%
Természetesen van értelme. Szerintem elindíthat talán egy valódi rendszerváltó folyamatot. A hallgatók október 23-ai megemléjezésére már több mint tízezren jelezték, hogy ott lesznek és azon az útvonalon vonulnak végig mint 56-ban. Ilyen sem volt még most ne menjünk vissza 56-ig, de a rendszerváltás óta nem volt olyan kormány amelyik alatt az egyetemisták ünnepi megemlékezésére jelentkeztek volna a legtöbben.
2020. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
53%
Meg tart? En azt hittem mar kisoportek oket ... sajnos nem erdekel a tortenet ezert nem is kovetem az esemenyeket.
2020. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
55%
Hiszti és figyelemfelkeltés az egész. Addig sem kell tanulni és bejárni az előadásokra. Más országokban az ilyen diákokat és "tanárokat" már régen kirúgták volna. Itt meg nem merik.
2020. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
63%
Már annyira sem érdekel, mint a koronavírus...
2020. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
60%

#1 "A hallgatók október 23-ai megemléjezésére már több mint tízezren jelezték, hogy ott lesznek "

Hogy is volt az az elmúlt 10 minden egyes ilyen akciójánál? Mindig rengetegen jelezték, hogy majd ott lesznek.

Aztán nem voltak ott.

Amúgy mit változtatna ha október 23-án tényleg ennyien vonulnának? Attól nem lesz jogos az épület elfoglalása. Attól nem lesz más az egyetem vezetése. Attól nem fognak fizetést kapni az ott dolgozók. Ahogyan a hallgatók addigra már nem is lesznek hallgatók, hiszen ha nincs egyetem, nincs képzés - akkor hallgatók sincsenek. Csak egy rakás fiatal, aki jobb lenne ha inkább elmenne dolgozni.

2020. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
53%
A befásult, csökönyös válaszolókkal ellentétben szerintem meg igenis van értelme ennek a "hisztinek". Ha az egyetemnek egy darab nórmális hallgatója sem marad majd, az állami maffia majd meggondolja hogy esetleg nem kéne-e visszaállítani a régi vezetést.
2020. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
60%
6 Álomvilágban élsz. A politikát nem hipszter büfészakosok alakítják.
2020. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%
7 De nem is a stabil rendszerprolik...
2020. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
41%
Nevetséges az egész. Remélem lecsukják a kis hisztiseket egytől egyig.
2020. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
44%

9

Viselkedj, mer nem fogsz kapni krumplit kispatkány! 😛

2020. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!