Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A mai nizzai borzalmas terrort...

A mai nizzai borzalmas terrortámadás után hogyan tovább Franciaország, hogyan tovább Európa?

Figyelt kérdés
Azt nem lehet nem észrevenni, hogy pont azokban az országokban történik a legtöbb terrorcselekmény, amelyek a legbefogadóbbak és legtoleránsabbak a muszlim bevándorlókkal szemben, akik így hálálják meg a bizalmat. Közben Soros Gyuri bácsi tonnaszámra hordja az újabb és újabb potenciális terroristákat Európába, nehogy már azoknak legyen igaza, akik ellenzik a bevándorlást. A V4-es országokban sosem történik ehhez hasonló támadás, Nyugat-Európában viszont szinte havonta. Tényleg hozzájuk szeretnénk felzárkózni?

2020. okt. 29. 14:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Milyen választ vársz a kérdésedre? Komolyan érdekel.
2020. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
52%
Mi történt?
2020. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
ugyanúgy mint eddig,
2020. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

"Oké, én ellenzéki vagyok, de teljes mellszélességgel kiállok a bevándorlást ellenzők mellett, mert nem szeretnék úgy járni-kelni Európában, hogy egy muszlim bármikor elvághatja a torkom fényes nappal a nyílt utcán. Márpedig ha követjük a nyugati országok gyakorlatát, akkor előbb-utóbb ránk is ez vár."

(Kb. ilyet.)

2020. okt. 29. 14:52
 5/29 A kérdező kommentje:
#2: [link]
2020. okt. 29. 14:53
 6/29 anonim ***** válasza:
19%
De nem értelek. A 4-esben leírtad. Olvasgasd, és akkor megnyugszol.
2020. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%
Hogyan tovább? Macron megvonta a vállát, mikor eljutott hozzá a hír, éppen beleélvezett egy hasonló eredetű kiscsávó fenekébe. Náluk ez így megy.
2020. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Én nyugodt vagyok, akár a Nap. :)

Ezeket a beismeréseket viszont a magyar ellenzékiektől várnám (még meg is szövegeztem helyettük, a kérdés már csak az, hogy a hiúságukat legyőzve képesek-e a Ctrl+C és Ctrl+V kombinációt alkalmazni).

2020. okt. 29. 15:10
 9/29 anonim ***** válasza:
79%

És akkor ha ezen a fikányi látogatottságú oldalon nem másolják be ezren a szöveget amit ide írtál, akkor minden ellenzéki egyet ért a késeléssel? Te tényleg ennyire hülye vagy? :)

Szerinted van értelmes ember itt Magyarországon, aki egyet ért azzal, hogy muszlimok lefejeznek másokat? Függetlenül attól, hogy ki ballibsi, meg ki nem?

2020. okt. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy bárki egyetért ártatlan nők lefejezésével. Én az ide vezető okokról és azok megelőzéséről beszéltem. (A bemásolás csak egy képletes példa volt, melyet ha nem értesz, az a te bajod...) :)
2020. okt. 29. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!