Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyi a valószínűsége hogy...

Mennyi a valószínűsége hogy Magyarországot is egy Franciaországéhoz hasonló terrortámadás érje?

Figyelt kérdés
Sok bevándorló jött be, köztük sok terrorista is. Állítólag az egyik robbantó is ilyen volt. Volt okuk amiért ezt csinálták a franciákkal, vagy csak mutogatni akarták magukat hogy itt vannak és jöttek a migránshullámmal? Magyarországon is megtennék/meg fogják tenni? Miért nem függesztik fel a schengeni egyezményt? Európába bejutnak, utána szabad az útjuk...

2015. nov. 16. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
kevés. Franciao. azért elég nagy jelentőségű ország, gazdaságilag meg politikailag. Ha egy ilyet támadna meg, akkor jön a pánik, ha Mo.-t, akkor csak legyintenek rá.
2015. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

Kicsi a valoszinusege.


Amugy sem erdemes keverni a migransokat a terroristakkal, de nyilvan egy adott ertelmi szint alatti embernek ezt hiaba magyarazza az ember.

2015. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

1, Franciaország a terrorizmus ellen nagyon elhivatott, az ISIS-t is bombázták-bombázzák.

2, Magyarország nem ártott nekik, sőt segített abban (legalábbis egynek biztosan mert kiderült) hogy átjuthat Nyugat felé.

3, "Európába bejutnak, utána szabad az útjuk..." Hermetikusan nem lehet lezárni semmit. Ha van határ és kerítés, ha nagyon akar átjut. Vagy lefizet egy vámost valahol, vagy csempész becsempészi őt. Amúgy többen már többször előfordult hogy itt élő volt az elkövető, tehát...itt vannak (lehet).

2015. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mi van ha eddig azért nem tették, mert nem volt annyi emberük? Ha egy ilyen kis országban tennének hasonlót akkor pont hogy nem legyinteni kéne hanem akkor pánikolni, hiszen az jelenti azt hogy akkora kapacitásuk van hogy mindegy hol gyilkolnak...
2015. nov. 16. 13:59
 5/13 A kérdező kommentje:

#2

En nem azt állítottam hogy a migránsok terroristák, de köztudott tény hogy kihasználták és jöttek be velük.


#3

Segítettünk átjutni nekik, igen. De utána mi voltunk az elsők akik elzárták az útjukat és nyitottuk ki a többi ország szemét, hogy ezt nem kéne hagyni. Akik persze követték a példánkat és szintén szigorították a határfelügyeletet. Ennek biztos nem örültek.

2015. nov. 16. 14:06
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Kicsi. Ha mégis akkor csak Budapest szopna. De én vidéki vagyok, a rokonok is, így pont nem érdekel. Pesten amúgy is sok a negatív elem.
2015. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Ne legyünk naivak, ha itt robbantanak annak kb akkora hírértéke lesz, mint a törökországi robbantásoknak vagy akármilyen Közép-Afrikai eseménynek. Jó, talán picit nagyobb, de van n+1 olyan "célpont" Nyugat-Európában, ami nagyobb durranás, szóval attól nem tartok, hogy egy hamar nálunk fog robbantgatni az Iszlám Állam.
2015. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6

Kicsit több együttérzést légyszíves :) Nekem ha nem is laknának ismerőseim Budapesten, akkor sem örülnék az ilyen dolgoknak. Mindenki egyenértékű.


#8

Ne add meg neki az örömöt, csak folytatni fogja. Az ilyen fellengzős emberekkel nem kell foglalkozni

2015. nov. 16. 14:25
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
A 8-ból 1 emberre gondolták azt eleinte, hogy a menekültek között érkezett. Azóta kiderült, hogy az útlevél és a tenoristából maradt ujj nem egyazon személy tulajdona. Tehát abból, hogy 8-ból 1 ember állítólag most jöhetett (ne foglalkozzunk azzal, hogy azóta kiderült, hogy nem), te leszűrted, hogy özönlenek be? Ez valami újféle jobbikos matematika, ahol az 1 (0) fontosabb 7-nél?
2015. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Jaj, fejezze már be az a sok pihentagyú gyáva , érvelni nem akaró , ám mások értelmi szintjét kétségbevonó suttyó a hozzászólásaim jelentgetését. Most komolyan, ti lehülyézhettek akárkit (én nem jelentem, hanem válaszolok hasonló szellemben) de ha titeket hülyéznek le, egyből szaladtok a moderátorhoz? Mi ez bki a dedó? Ki kellene állni a véleményetek mellett, ha már ekkora arccal "bizonyos értelmi szintekről" beszéltek.
2015. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!