Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek is csak ilyen...

Szerintetek is csak ilyen vicc kategorias szigoritas lesz?

Figyelt kérdés

Hogy pl mar szex kozbe is viselni kell a maszkot stb

Vagy a meccsekre 30 ezer helyett csak 15 ezer mehet. Igazam van?



2020. nov. 3. 14:38
A kérdező szavazást indított:
Igazad van
Nincs igazad
Bezárnak az iskolák, komolyabb intézkedések is lesznek
25 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
A példáid elég id*óták, de abban egyetértek, hogy én is csak "alibi"-intézkedésekre számítok.
2020. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Remélem is, hogy csak látszat intézkedések lesznek, mert nem szeretném ha keresztülhúznák a Márton-napi libavacsoránkat és a haverokkal leszervezett Újbor-esténket. :D
2020. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Olyan intézkedések lesznek hogy azt higgyék az emberek hogy van valami szigoritás pedig nem igazán.
2020. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
24%
Én abban reménykedek, hogy kilövési engedélyt adnak a maszkot nem, vagy helytelenül viselőkre. De sajnos több, mint valószínű, hogy hiába reménykedek.
2020. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 elgurult a gyógyszer? Nekem nagyon ugy tünik hogy a rettegésed már olyan méreteket öltött hogy talán kezelésre lenne szügséged.


Neked adjam a vakcina adagom?

2020. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én megmondtam
2020. nov. 3. 19:54
 7/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
33%

"#4 elgurult a gyógyszer? Nekem nagyon ugy tünik hogy a rettegésed már olyan méreteket öltött hogy talán kezelésre lenne szügséged."


Nekem nem gurult el semmim, nem úgy mint azoknak az arcoskodóknak, akik akkor, amikor kellene nem mutatják meg az arcukat, amikor meg nem kellene, akkor meg mindenkinek mutogatnák. Tiszta szégyen emberek. Egyetlen apró szabályt kellene betartani, annyira sem képesek. És azt hiszik, hogy okosak. Pedig csak néhány marha megvezette őket.

2020. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan intézkedés lesz, hogy semmilyen, mert csak erre képes Orbán (a hazudozáson,lopáson kívül)
2020. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!