Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » MEGTÖRTÉNT! Orbán: Kijárási...

MEGTÖRTÉNT! Orbán: Kijárási korlátozás, a gimnáziumok is digitális oktatásra állnak át-NA MOST hol vannak a nagy bölcsek akik szerint ilyen nem lesz? LETT!!

Figyelt kérdés
ennyit ér az OV szava! SEMMIT! Már márciusban is lebőgött most.... erre már szavak sincsenek!
2020. nov. 9. 11:02
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
98%
Nyugodj meg kérlek! :)
2020. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%

Miért örülsz ennyire?

Gondolom nem a vendéglátásban dolgozol aminek megint adtak egy óriási lorugast ....

2020. nov. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
20%
Végre!
2020. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
64%
És ENNEK kellene majd a nyugdíjunkra valót megkeresnie... :)
2020. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
20%
Nem kijárási korlátozás, hanem kijárási tilalom.
2020. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

"És ENNEK kellene majd a nyugdíjunkra valót megkeresnie..."


Nem fogsz te kapni nyugdíjat tőlem függetlenül se!!

2020. nov. 9. 11:25
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
De miért kell örülni? Tönkre mennek a családok, a vállalkozások. A kórházak már nem kórházak csak kovidállomások parásoknak. Hová tartunk?
2020. nov. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
12%
Miért mennek tönkre? Orbán azt is mondta, ha nem rúgnak ki senkit akkor átválallnak fizetéseket és támogatásokat.
2020. nov. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33%
Miért kell örülni? Mondjuk én azért örülök hogy végre tesznek valamit, mert féltem édesanyámat aki 70 feletti. Én megértem hogy van akinek már egy szülője sincs, ő pedig úgy gondolja hogy ha ő maga elkapja akkor könnyen átvészeli, de azokat is meg lehetne érteni akik féltik a szeretteiket 🤷‍♀️
2020. nov. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

" Orbán azt is mondta, ha nem rúgnak ki senkit akkor átválallnak fizetéseket és támogatásokat."


AMiről ugye tudjuk hogy KAMU de mindegy.

2020. nov. 9. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!