Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kutyatartók közül sokan...

A kutyatartók közül sokan miért örülnek hogy az ő bőrük védve van, hisz mehetnek ki este pihenni, és miért javasolják mindenkinek hogy vegyen kutyát?

Figyelt kérdés
A kutyának nem jó ha szükségből most mindenki hazavisz egyet, és nem tud vele foglalkozni! Ha a kutyának szüksége lehet mozgásra, az embernek is lehessen. Miért nem lehet kutya nélkül ugyanúgy sétálni 500 m-re a lakóhelytől? Ezért vegyünk kutyát? Ezért okozzanak sokan szenvedést állatoknak mert vesznek vagy elhoznak kutyát pedig nincsenek meg hozzá az adottságok? Ha a kutya mozoghat, az ember miért nem? Ugyanúgy élőlény.

2020. nov. 12. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs védve.

Célzatosan mehetnek ki.

2020. nov. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen élőlény csak neked nem kell kimenned az utcára, ha sz... kell
2020. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az tény de szrni az udvaron is tud és nem csak annyi időre kell kivinni mert egész éjjel ugat ha nem lehetett kint, be van zárva...
2020. nov. 12. 12:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a barom aki azért vesz most magának kutyát egy társasházi lakásba, hogy lemehessen az utcára a kijárási korlátozás alatt ebben a pár hétben, az meg is érdemli. Csak szegény kutyát sajnálom, ilyen értelmi fogyatékos mellett nem lesz majd jó élte.
2020. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Adja ég hogy pár hét legyen, bár amilyen értelmetlen ez az esti, ez pár napra is felesleges. Akkor már ösztökéljék arra az embereket hogy akkor ne menjenek ki amikor tömeg van, de este??? Este a szórakozóhelyek körül lófráljanak rendet tenni, meg a bandákat zavarják el ennyi, ne a dolgozó este pihenő embereket vegzálják.
2020. nov. 12. 12:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy sajnálhatod a kutyát, mert sokan fonak elhozni kutyát ezért az tuti, ugyanis az embereknek is van mozgásigénye a túlóráik után!
2020. nov. 12. 12:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem vittem 8 után sétálni a kutyát, olyankor már alszik, így ez engem nem nagyon érint.

De aki lakásban tartja, ott nyilván szükség lehet erre eü. okokból is.

"Az tény de szrni az udvaron is tud és nem csak annyi időre kell kivinni mert egész éjjel ugat ha nem lehetett kint, be van zárva..."

Ok. És ha nincs udvar? Elég sok lakás van, ahol kimész és egyből az utcán van, nincs udvar, pl. panel...

2020. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ok de az a lényeg hogy a kutyának nemcsak a szrás miatt van igénye a kintlétre hanem a mozgás és a levegő miatt is. Ennyire szerettem volna felhívni a figyelmet. Ok, beállok kutyának.
2020. nov. 12. 13:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy (néhány kisgyerekes családon kívül) senki em lesz olyan hibbant, hogy csak a fentiek miatt kutyát fogadjon örökbe.
2020. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aha, biztos, már elég sok embertől hallottam. Tényleg akik egész nap tespednek és a mozgásigényük nulla, mit pofáznak bele azon emberek életébe akiknek a mozgásigényük átlag feletti, aminek hiánya egészségügyi gondokat okoz náluk? Mindenki szépen fogadja el hogy nem egyformák az emberek. Nem rosszabbak azok akiket nem lehet tespedésre kényszeríteni betegség nélkül, sőt, a legtöbb dologban jobban teljesítenek.
2020. nov. 12. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!