Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van valami valódi magyarázat...

Van valami valódi magyarázat erre az összeesküvés-elméletre, vagy csak hablaty?

Figyelt kérdés

Egy elmélet szerint a koronavírus elleni védőoltással valójában egy mikrochipet szeretnének az emberekbe ültetni. Ehhez lenne egy-két kérdésem, valaki megtudná őket válaszolni egyértelmű indokkal, vagy nem létezik ezekre indok?

Tehát:

-a mikrochip honnan tudja, hogy azt a személyt akibe került, hogyan hívják és mik a személyes adatai?

-ki figyel meg egyszerre, egy időben több milliárd embert?

-ki finanszírozza, hogy több milliárd emberbe ilyen sokba kerülő chipet ültessenek?

-ki és mit nyer azzal, hogy az emberiségbe chipet ültet?

-ha a chip olyan apró mint egy csepp az oltás anyagából, akkor hogyhogy nem távozik a szervezetből az anyagcsere folytán?



2020. nov. 12. 21:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#9 #10 Nyugi, én tudom ezeket :) Csak kíváncsi vagyok, hogy a chip-hívők tudnak-e valami magyarázatot, vagy csak vergődnek mint a legelső válaszoló
2020. nov. 12. 21:55
 12/18 anonim ***** válasza:
68%

Csak egy kérdésem lenne:

Nem egy ország készít/akar készíteni védőoltást, de mégis mindegyiknek ugyanez lenne a szándéka Kínától az USA-ig bezáróan?

2020. nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem hiszek ezekben az összeesküvésekben, de pár dolgot azért ki lehet találni válaszként ezekre a kérdésekre. Én számozva megyek végig, hogy mik lehetnek erre a válaszok:

1. Ha figyelik, hogy merre jár, akkor beazonosítható az alapján, hogy hova megy. Pl. elég ritka, ha az apa és anya ugyanott dolgozik, akkor lakhely és munkahely alapján már lehet tudni. A gyerek pedig iskolába jár.

2. Ha muszáj olyan választ adnom, hogy tényleg mindenkit megfigyelnek egyszerre, akkor mesterséges intelligenciát mondanék.

De inkább azt mondanám, hogy az figyelik meg, aki valamilyen szempontból fontos, és mivel lehetséges, hogy később fontos lesz, így biztonság kedvéért mindenkiben van chip.

Ha mondjuk egy pozitív példát kellene mondanom, akkor azt mondanám, hogy kirabolnak egy boltot, és a hatóság ismerve a rablás időpontját a chip segítségével beazonosítja, hogy kik voltak és jelenleg hol vannak.

3. Ez lenne a "háttérhatalom". Erre nincs jobb válasz. Ennek az összeesküvésnek az a lényege, hogy a gazdag elit meg akarja figyelni a népet.

4. Erre megint a "háttérhatalom" a válasz. Nyilván az nyer, aki finanszírozza, mivel ha nem érné meg, akkor nem fizetne. Amit pedig nyer, az a nép megfigyelése.

Igazából sok elmélet arról szól, hogy befolyásolni akarják az embereket, de ezt nem írtad, szóval erre nem térek ki.

5. A biológiához annyira nem értek, viszont vannak vírusok és baktériumok, amik maguktól nem távoznak a szervezetből, szóval szerintem ez még a "hihető" rész lenne.

2020. nov. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13 Ezekre én is tudtam a választ.

Szerintem amire nincs valódi és logikus válasz, az a négyes. Arra még az elmélet-gyártók sem tudnak mit mondani. Arra lettem volna kíváncsi, hogy egy-két ilyen hívő tudná-e oldalakon keresztül bizonygatni, vagy csak hisznek-e mindenféle bizonyítás ellenére.

2020. nov. 13. 08:53
 15/18 anonim ***** válasza:

"Ezekre én is tudtam a választ."

Mi? De hát az volt a kérdés, hogy mi a válasz ezekre? :D


"Szerintem amire nincs valódi és logikus válasz, az a négyes."

Amiket mondtam azok mind legitim válaszok. Ahogy a négyesre is okés választ adtam. Mármint ha tudnák, hogy ki a háttérhatalom, akkor nem a háttérhatalom kifejezést használnák.

Ha pedig nem nyernének semmit, akkor nem csinálnák.

Ahogy mondtam, ha belevesszük, hogy valaki befolyásolásról is beszél, akkor a hatalom sokat nyerhet azzal, ha "szófogadó" népe van, mivel akkor kedve szerint manipulálhatja és fenntarthatja a hatalmát.

2020. nov. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#15 Oké, akkor megéri nekik. Viszont én az egész folyamatra lennék kíváncsi, ahogyan hasznot csinálnak belőle, mert azt egyelőre senkinek sem sikerült kitalálnia. Na meg mit és hogyan befolyásol az, ha valakiben chipet ültetnek.
2020. nov. 14. 09:07
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Már rég van chipje szinte mindenkinek, amin keresztül önként és dalolva szolgáltat adatot éjjel-nappal: mobilteló.
2020. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
57%

-a mikrochip honnan tudja, hogy azt a személyt akibe került, hogyan hívják és mik a személyes adatai? Amint írták, kis GPS adat gyűjtéssel a személy és a csipazonosító társítható. DE erre sincs igazán szükség, mert akkor, amikor megkapod a csipet, egy szám leszel és ahhoz társítják a csip révén gyűjtött információkat, így áll össze a számukra fontos profilod. Kit érdekel, hogy mi a neved???


-ki figyel meg egyszerre, egy időben több milliárd embert?

A válasz sokrétű: -személy szerint az itt mások által háttárhatalomként említett személyek. Ha nevek is érdekelnek, írj privátot, vagy nézd meg Drábik előadásait a jutubon. A tömegesség kivitelezésére vonatkozóan a G6, a Google, Facebook, stb. High tech webes rendszerek adják a példát, az adattárolásra vonatkozóan specifikus infóért keress rá a L.U.C.I.D stringre. Hatalmas kapacitású adatbázisszerver, állítólag már évek óta várja az adatokat.

-ki finanszírozza, hogy több milliárd emberbe ilyen sokba kerülő chipet ültessenek? Te, azaz a Föld lakossága amikor adózik, illetéket fizet, bankol, stb., mert ennek egy része a háttérhatalomnál csapódik le. Emiatt küldte el V rögtön, amikor megtehette az IMF-et. (De minden kérdésedre és még többre is választ kapsz Drábik előadásaiban.) Ki finanszírozta a 2020-as választási csalást? Nézz utána, ugyanazok. Ja, majd elfelejtettem: nem feltétlenül több milliárd emberben gondolkodnak...


-ki és mit nyer azzal, hogy az emberiségbe chipet ültet? Jó válaszok már voltak itt, ugyanazok, akik finanszírozzák, azok nyernek. Mit: totális hatalmat a Föld élő és majdan megszülető emberei felett. Élet-halál uraivá válnak. Nem lesz semmiféle komolyabb csoportosulás. Éppenséggel igen pozitív dolgokra is lehet ezt a technikát alkalmazni és szerintem fogják is, pl. nem lesz háború, felfedezetlen gyilkosság és komolyabb bűnözés - ettől az egytől eltekintve -, nem lesz kizsákmányolás - csak általuk-, erőteljesebb lesz a minőségi kiválasztódás, állítólag garantált minimáljövedelem lesz, nem lesz semmilyen komolyabb magántulajdon. Ha értékes vagy és beállsz a sorba, tudsz azonosulni a számodra meghagyott mozgástérrel, akkor még akár boldogan is élhetsz. De a gyerekeidet nem Te fogod felnevelni :) (Én azt nem értem, miért nem lépnek fel ez ellen a szocializmus ellen a mai nem bevont kapitalisták??)


-ha a chip olyan apró mint egy csepp az oltás anyagából, akkor hogyhogy nem távozik a szervezetből az anyagcsere folytán? Hát ezen szerintem még dolgoznak. Mindenesetre javaslom elolvasni a Microsoft által tulajdonolt WO/2020/060606 CRYPTOCURRENCY SYSTEM USING ... szabadalmat, ami sok kérdésre választ ad. De az elmélyedés az 5G, 6G ,... telefonátviteli szabványokban is segít megérteni a lehetőségeiket.


Javaslom a Google célzatos, kritikus szemléletű használatát a tájékozódásra. Egyes források állításainak éppen az ellenkezőjéből célszerű kiindulni (tudom, egyesek ide fogják sorolni ezt a választ is :) )

2021. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!