Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Borsodi megyeszékhelyen...

A Borsodi megyeszékhelyen mikor jelenik meg ténylegesen egy ízig vérig autógyár?

Figyelt kérdés
Ugye köztudott,hogy is Miskolc a múltban,de a mai napig is a gépipar bölcsője, ennek ellenére csak összeszerelő üzemek vannak az ipari parkokban. Ugye legutóbb Debrecen a célban énekelte ki a sajtot Miskolc szájából. Miért? Már rég lenni kellene egy autógyárnak a városnak és nem pl Kecskemétet vagy Debrecent kellett volna favorizálni. Nem is értem.Én ezekben a városokban inkább mást képzeltem volna el. A jövőben vajon letelepedne egy autógyár M.o-,on?

2020. nov. 16. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tata is akart pár éve beruházni itthon, és azok pont Miskolcra akartak gyárat csinálni.

Aztán valamelyik másik ország városa lett a végleges befutó,gondolom a még olcsóbb munkaerő miatt.

2020. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Olcit nemrég bejelentkezett.
2020. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jogos a felvetés, már ideje lenne.


A Miskolc-Debrecen versenyben a repülőtér volt az, ami eldöntötte az eredményt.

2020. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Olcit=Oltcit... Na az érdekes lenne, de nyílván ez irónia volt. A repülőtér az hülyeség szerintem..nem a repülőtér miatt volt vesztes Miskolc(egyébként is Fritzék tudták,tájékozottak voltak,hogy nincs nemzetközi repülőtér Miskolcon, eleve így mentek bele) könyvelve volt szinte 80%-ban,hogy az acélváros lesz a befutó,aztán hopp...

Magyarul akkor ennyi erővel soha nem lesz mert nincs saját reptérre a városnak? Hülyeség. Mi köze van az autóiparnak a repüléshez? ott lett volna a közeli debreceni vagy kassai a logisztikai feladatokhoz. Busines reptér meg volt/lesz miskolcon ha delegrációkat akartak volna mindig fogadni.

2020. nov. 17. 01:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok arrafelé a delejkezű... az autó is fímbű' van!
2020. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!