Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ennek a cikknek a fényében,...

Ennek a cikknek a fényében, miért nem oszthatjuk be jobban, hogy mikor van alkalmas levegő az utcán este ahhoz, hogy kint tartózkodjunk és gyalogoljunk egyet mert az jót tesz ezekben a vírusterhes időkben?

Figyelt kérdés

[link]


Akkor tiltsák be a kocsikat 8-tól kivéve munka és létfontosságú (bár szerintem inkább 9-től), ennyi. Gyalog ki lehessen menni néha, ha nincsen csoportosulás.

Ezzel nyilván a "bulik" is megszűnnének, mert nehogy már azt akarja valaki bemagyarázni, hogy azoknál a házaknál ahol 10 fölötti autó áll és zene szól, nem buli van. Mert a "bulik"-kal magyarázzák, hogy mindenkit bezárnak este, azt is aki abszolút nem akarna jelen helyzetben bulizni, de egyszerűen nem tud minden fontosabb elintéznivalója miatt papírokat írogatni vagy kérni. Az idő pénz. Nem az hogy nem lehet ezt pár hétig kibírni így, mert ki lehet, de szerintem több hónapig ugyanez nem tartható így.


2020. nov. 18. 14:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezt az érvet továbbra is nagyon szubjektívnek érzem. Nem tudtok kölcsönkérni egy kutyát? Vagy ahogy neten olvastam:


Tulajdonképpen kutya nem is kell, csak egy póráz. Ha jön a rendőr kiabálni kell, hogy: Buksi! Gyere már az anyád szentségit!

2020. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Már vett nekem a párom buksi feliratos pólót. Remélem beválik.
2020. nov. 19. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!