Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikor lesz gondolat vagy...

Mikor lesz gondolat vagy véleményrendőrség hivatalosan is?

Figyelt kérdés

Itt van ez a szép cikk, hogy a németek a “querdenkereket” azaz a másképp gondolkodókat hogy akarják lehallgatni, csak mert nem értenek egyet a korona politikával. Ugye mindjárt jobb extrémeknek lehet titulálni, meg ráfogni hogy a koronát tagadják (coronaleugner), holott nem azt tagadják, hanem az intézkedésekkel kritikusak.


[link]



#Gondolatrendőrség #Véleményhivatal
2020. dec. 4. 15:47
 1/5 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
65%
Mi értelme van az ilyen csúsztató, hazug kérdéseknek?
2020. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi a hazug benne? Ott a link, nem valamiféle kamu-híroldalról jön. Itt csak te akarsz csúsztatni meg bagatellizálni. Meg tagadni. Ez pont olyan mint a kötelező oltások. Nem lesz olyan sem soha. :)
2020. dec. 4. 19:23
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha nem is olyan konkrétan van fogalmazva, mint ahogy én leírtam, de akkor is felháborító valakit terroristaként kezelni mert más a véleménye.


Vagy szerinted rendben lenne, ha magyarországon a kormány lehallgattatná, vagy csak törvényt hozna az ellenzék rajongótáborának lehagattatására?

2020. dec. 4. 19:26
 4/5 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
Szerintem olvasd el mégegyszer a cikket, a közelében sincs annak, amiket te látsz bele.
2020. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lehet én gondolom túl, de a cím meg ez együtt nekem nem tetszik:

“Das würde bedeuten, dass es dem Inlands-Geheimdienst erlaubt sei, nachrichtendienstliche Mittel einzusetzen, um Informationen zu sammeln und auszuwerten.”


Főleg hogy tudom hogy az említett csoport kis része jobbos extrém, nagyon sokan csak nem akarják oltatni magukat alig tesztelt cuccokkal, vagy nem akartál pl a berlini tüntetésnél azt a törvémy miszerint privát területen is buzeráljat a rendőr ilyen járvány helyzetnél.

2020. dec. 5. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!