Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért tűntek el az egyik...

Miért tűntek el az egyik magyar online híroldalról az Ivermectinről pozitívan szóló cikkek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Mert rájuk szóltak fentről, hogy rontják az oltásbizniszt.
2020. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Talán mert soha nem is voltak?
2020. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem voltak, hiszen mindig is Kelet-Ázsiával álltunk hadban ;)
2020. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2. Nem egészen értem, amit kérdezel. Úgy érted, hogy olyan témájú cikkek nem voltak azon az oldalon?


#3. A 3. hozzászólást végképp nem értem.


Azért köszi, hogy írtatok.

2020. dec. 5. 21:49
 5/12 A kérdező kommentje:

Közben megtaláltam, hogy milyen indokkal tüntették el a cikkeket.


[link]


Azt, hogy melyik az igazság, az index cikk vagy az ellenzője állításai, ki-ki döntse el maga.

2020. dec. 5. 21:54
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

#4 Ez egy utalás az 1984 című könyvre. Abban 3 ország volt a Földön: Óceánia, Eurázsia és Kelet-Ázsia, a könyv pedig Óceániában játszódott. Totális diktatúra uralkodott, és ha a kormány álláspontja megváltozott - pl. békét kötöttek Eurázsiával és hadat üzentek Kelet-Ázsiának -, akkor a régi újságokat bezúzták és újranyomtatták, hogy úgy tűnjön, mindig is Kelet-Ázsiával álltak hadban.

Ajánlom elolvasni mindenkinek ezt a könyvet. Mára minden megvalósult belőle.

2020. dec. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6. Köszönöm szépen a magyarázatot.

Olvastam az 1984-et, de az bizony már régen volt.

Örülök, hogy vannak még, akik szoktak hasznos könyveket olvasni!

2020. dec. 6. 07:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Ma a radioban mar azt mondtak be, elkezdtek az ivermectin vizsgalatat...embergyogyaszatban vmelyik okos Szlavik emlitette. Szoval gondolom azert szedettek le ne vadarolja fol senki es hasznalja magatol.binkabb vegre keretek kozt kiprobaljak. Aztan ki tudja.
2020. dec. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Lehet.

Úgy hallottam, hogy külföldön már használták is humán gyógyászatban covid ellen, de nem tudom, hogy pontosan hol volt ez leírva. Majd megkérdezem ismerősömet, ő mondta nekem. Talán emlékszik a forrásra - de lehet, hogy pont azokat tüntették el.

2020. dec. 7. 23:53
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Több gyógyszer is létezik már covid ellen, pl. klorokin, remdesivir, favapiravir, de a WHO mindegyiket hatástalannak bélyegezte, hogy a tervezett oltásokat mindenkinek be lehessen adni. Az, hogy emberek halnak meg, mert nem kapnak gyógyszert, nem számít, az üzlet és a profit az első.
2020. dec. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!