Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A vakcinapártiak szerint...

A vakcinapártiak szerint miért fontos, hogy kötelező legyen az oltás?

Figyelt kérdés
Ha ő megkapja, akkor elvileg már védett, onnantól kezdve mit érdekli, hogy a szomszéd be van-e oltva vagy sem?

2020. dec. 18. 17:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Egy hajoban evezunk!
2020. dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%

Mert a vakcina lényege az, hogy maga a kór ki legyen írtva a bolygóról, ez pedig csak úgy lehetséges, ha mindenkit beoltanak.


A stratégia működik, pl. a 70-es évek végére így sikerült megszűntetni a feketehimlőt.


Persze akkoriban még nem voltak ilyen idióták az emberek mint manapság, ha akkor lett volna valaki oltásellenes bármilyen okból, a diliházba zárták volna.

2020. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
100 eve a Diftéria okozott hasonlo gondot az eletben ... amiota van vakcina, ez a betegseg is visszaszorult.
2020. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Biztosan le vagyok maradva, de eddig sehol nem olvastam még olyan (fél)hivatalos információt, hogy kötelező lesz az oltás.

Sőt, az egész folyamat ott tart, hogy "ha lesz oltás"... mikor lesz, mennyi lesz, elég lesz-e.

Nem hisztéria keltés ez így?

2020. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
"vakcinapártiak" Nem lehetne, hogy (igaz, politika kategoriában?) normálisan, nem divatkarattyolással tedd fel a kérdésedet?
2020. dec. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

2

az eü dolgozók nagy része nem szeretné beoltatni magát, ők is dilisek mind?

2020. dec. 18. 18:13
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
6: ilyen sok eü-s ismerősöd van? gondolom az összes.. szerintem so-so. én be fogom oltatni magam, mert az én környezetemben borzasztó esetek vannak a covid fertőzés miatt... nem szeretnék úgy járni, hogy tüdőgyulladás miatt lélegeztetőgépre kerülök és nem is a covidba halok be, hanem, hogy megtámadja a vesémet, a szívemet... mert ilyenek vannak.
2020. dec. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%

#7 Igen, akkor azok is idióták. Miért van az, hogy mondjuk 1975-ben egy olyan idióta orvost se találtál volna akár Amerikában, akár nálunk, akár Indiában, aki ne oltatta volna be magát azonnal feketehimlő ellen?


Megmondom miért! Mert 1990-ben feltalálták ezt a qrva internetet, ami eleinte még jó ötletnek tűnt, de a 2000-es évek végére tudományellenes, és embereket szándékosan butító trollok játszótere lett!

2020. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7


Maga OV ismerte el, hogy nagyon sokan jelezték, hogy nem oltatják be magukat, pedig a kormány terve, hogy először az eü dolgozók legyenek beoltva.

2020. dec. 18. 18:21
 10/21 A kérdező kommentje:

8


Mi tudományellenesség van az óvatosságban?

2020. dec. 18. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!