Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyarok miért tartják...

A magyarok miért tartják felsőbbrendűbbnek magukat a románoknál?

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 18:21
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
88%

36-os, igencsak magyarellenes kijenetések, "teljességgel középszerűek a magyar nők,kissé keleties,indiai-mongol beütéssel"

Ez a románok elterjedt hazugsága. A magyarok nem mongolok (pláne indiaiak...), a finnek sem, az észtek sem, az indoeurópai népek sem a németektől az írekig. A románok rögeszméje, hogy a finnugorok Mongóliából jöttek. (1241-ben is volt egy békés újraegyesülésünk...) A magyarság nagyon kevert, intelligens, tehetséges nép, jóval világosabb színárnyalatú, mint a román vagy a délszlávok, nagyon sok szőke és vörös hajú ember is van. Míg a románoknál sokkal kevesebb, jellemzően barnák, sötét bőrűek, és személyiségben olyanok, mint 36-os. Tessék megnézni néhány ismert magyart és románt. Pl. teniszezőket: Andreescu, Halep, Cirstea, a kézilabdás Neagu, a pókeres Negreanu. Néhány magyar: Stollár, Babos, ott van Palvin Barbi és mások.

2021. jan. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
90%

35. és 36., gondolom ugyanaz a két válaszoló.

Nem tudom, hogy Magyarországon laksz vagy sem. De ha igen, akkor elég nagy szégyen vagy. Tipikusan olyan aki még a családját is szembe köpné. Ha nem tetszik az ország menj el külföldre. Szerinted a magyarok "szaporodásra nem jók", szóval nincs veszteni valód :)

Azért áruld már el, hogy milyen nemzetiségűnek vallod magad? Azt talán segít a megértésedben

2021. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
26%

42


Bibsi a lelkem.

2021. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
3%

Félvér vagyok.

Budapesten születtem. Itt is élek. Ide jarok egyetemre. Itt dolgoztam. Itt lakok.


En onnantol kezdtem el polarizalodni es utana jarni a magyarok képmutató stilusa irant amiota eletemben ket hozzam kozel allo ember heves pillanataban erzekeltette velem hogy en roman vagyok.

Aztan tudatosult bennem h ez itt kollektiv jelenség.

Ennyi.

Ismerek romanokat(pl a háziorvosom) ismerek magyarokat hat hogyne de a tapasztalat az ami.


Gondolj egy olyan emberre aki mondjuk cigany. A szemw feketw bore barna. Az mennyire polarizalodhat.

En fehér vagyok zold szemmel. Magyar bar ezt inkabb szegyenlem mar. Inkabb vilagpolgar. Utalom nem csak a magyart hanem a magyarorszagit.

Magyarország a gyűlölködés mekkaja. A szűz kiralylany is itt tanul meg gyűlölni. Nem en mondom hanem kulfoldiek akik itt tanulnak etc

2021. jan. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
57%
Az nyilván természetes, hogy az emberek, a kulturált emberek nagy hátránynak tartják, ha valaki mondjuk román, albán vagy más, 99%-ban kedvezőtlen tulajdonságokkal, kultúra, szemetelés, sovinizmus, alacsony termet, sötét bőr, sötét haj, szem, csúnya nyelv, csúnya történelem, stb. De a magyarság elvileg a legtoleránsabb Kelet-Európában, mindig is az volt, rengeteg népet engedett be, nagy volt a szabadság (már 1568-tól teljes vallásszabadság!), 1 millió zsidó is pont ide vándorolt be, sok millió románnal, szlovákkal, szerbbel, ruszinnal, svábbal együtt.
2021. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként itt sokszor már az elcsatolt területekről érkezést sem tartják pozitívumnak más magyarok részéről sem, és ennek is van alapja talán, de lehet, hogy nincs, csak ez alakult ki. Negatív kulturális, nyelvi, akár genetikai hatásnak vannak kitéve ezek a magyarok.
2021. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
85%

Barátom,a magyar semmivel sem kultúráltabb mint egy albán.

Egy szinten van ez a két etnikum kb .

Egyebkent miota hatrany ha valaki mas származású is te szerencsétlen?

2021. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
73%
45. A magyart sem tartják szép nyelvnek. Érdekesnek, igézőnek, furcsának gyakrabban mondják.
2021. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%

"Bozgornak hívnak minket, ami hontalant jelent. Lenéznek minket mert nomádok voltunk"


igen ők mondják hogy hontalan ami földjük van azt is csak összelopták

2021. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
Azért tartják magukat a magyarok felsőbbrendűbbnek a románoknál, mert azok. Menj el Erdélybe(inkább nem a valódi Romániát mondom a Kárpátok túlodalán, mert ha azt vennénk alapul akkor az EU-ba se vették volna fel őket, csak Erdély miatt volt lehetőségük erre) és nézdd meg a magyarlakta és a románlakta területek közti különbséget. A magyarlakta szép, ápolt, ahova a románok meg bevándoroltak putrivá lett. (Vagy mondjam, hogy romák?)
2021. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!