Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » E-papír használata?

E-papír használata?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Gyámhivatallal szeretnék hivatalos úton levelezni, van ügyfélkapum, a címzettek között a Budapesti Fővárosi Kormányhivatalt ki tudom válaszani, de én azon belül a 8. kerületi gyámhivatalnak címezném.

Hogyan lehet szűkíteni? Vagy elég csak ide küldeni és meg fogja kapni az illetékes?

Még nem használtam ezt a szolgáltatást, de nagy könnyebbség lenne, ha nem kellene mindent postára adni



2021. jan. 7. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Tovább nem tudod szűkíteni a címzettet (direkt ilyen a szolgáltatás, hogy neked ne is kelljen ezzel bajlódnod, így nem tudsz hibázni sem). Igyekezz a tárgyat és a levél szövegét minél pontosabban kitölteni, megemlítve - akár már a tárgyban - a 8. kerületi gyámhivatalt is! Ha elküldted, a leveledet iktatják, és az hamarosan oda fog érni az illetékességgel rendelkező szervezethez. Ha megkapod az első hivatalos válaszukat, az ügyben esetleges további leveleidhez már be tudsz írni hivatali hivatkozási számot is (iktatószám/ügyszám pl.), azzal pedig még hamarabb eljut majd az illetékesekhez a leveled.
2021. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Óóó, nagyon szépen köszönöm, ez nagy segítség volt most nekem :-)
2021. jan. 7. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!