Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért jó a migrációt támogatni?

Miért jó a migrációt támogatni?

Figyelt kérdés
Ez nem ilyen Fidesz propaganda kérdés, hogy Soros meg migráncs, de komolyan érdekel, mert nem látom a logikát benne, hogy mi haszna van ebből egy országnak. Pl. Merkel meg Macron is nyitott kapu politikàt folytat, vagyis tárt karokkal várják a bevándorlókat. Ezzel nekik miért lesz jobb? Mit tesznek hozzá a gazdasághoz? Egyáltalán hozzátesznek? Nem félnek attól, hogy nemzeti jellegüket elveszíti az országuk? Azért az szerintem nem szerencsés, ha egy ország eredeti nemzete majdhogynem kisebbségbe kerüljön idővel, és kevert nemzetté váljon. Vagy van ennek más aspektusa?

2021. febr. 12. 20:06
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
53%
# 30 Ez már itt máskor is szóba jött, nem is egyszer, egy rakás linket adtam a témáról, persze MINDEGYIK hiteltelen volt a baloldaliak szerint, viszont kaptam "hiteles" és kicsit sem elfogult linkeket amik nem hazudnak mint az MSNBC, a CNN, a TheGuardian, a Vice és más hasonlóan "hiteles" linkeket.
2021. febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%

31! Tehát ha valaki nem azt írja, amit tetszik neked, akkor az nem is igaz.


De most őszintén te ezt így gondoljátok, hogy milliószám tart el migriket Németország és a többi nyugat-európai ország csak mert tetszik nekik az olajbarna szemük?

Mert nagyon nem. pont, hogy cél, hogy munkába állítsák többségüket, akinek van nyelvismerete és hasznos végzettsége annak ajánlanak is munkát, és kénytelenek is elfogadni.

2021. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
73%

“31! Tehát ha valaki nem azt írja, amit tetszik neked, akkor az nem is igaz.”


Ember, hogy nem esett le, hogy azt akartam mondani, hogy pont ti csináljátok ezt? A szöveg értelmezéses nem üti meg egy érettségizni készülő diákét sem. De pontozz csak le újra, hisz akkor biztos neked lesz igazad.

2021. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%

33! Vártam, hogy ebben kimerül majd az "érvrendszered", hogy "ponteztírtam" de ugye "az MSNBC, a CNN, a TheGuardian, a Vice" az meg neked nem tetszik, mert nem azt írja, amit te hallani/olvasni szeretnél. Csak ugye, én "valamiért" jobban hiszek egy CNN-nek mint valami kis eldugott blognak, aki azt hirdeti, hogy "elhallgatottigazságok" és hasonlók. Neked viszont ez kell ,mert ez támasztja alá a világnézeted.

Ezt hívják úgy, hogy echo chamber, te kitaláltad, hogy a migrásnok nem dolgoznak, élősködnek, mind gyilkos blablaba, aki ezt írja, az igaz, aki nem ezt írja az nem igaz.

Mivel nem egy már dolgozó migránssal láttam interjút, vagy éppen néztem a DW-n műsort arról, hogy hogy próbálnak nekik munkát szerezni, nos valahogy nehezen hiszem el a meséket, amiket meséltek itt. Pláne, hogy nagyon nincs ám nagy különbség a "papíros meg nem papíros" migráns között.

2021. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

# 34 Olyan vagy a fideszesek. Inkább hiszel a CNN-nek, ez kb. annyira legitim mint amikor a fideszes nyugger azt mondja, hogy ami a tv-ben van az biztos igaz.

Hát a DW-n a műsorban nem hazudnak! A médiában sosem tennék olyat! Főleg hogy azt mondják amit hallani akarsz, nem hazugságokat és fasisztoid propagandát!


Egyébként már szavakat is adsz a számba, egyszer sem mondtam, hogy gyilkolnak meg semmi ilyesmit, annyit mondtam, hogy a többségük nem dolgozik. Most én értem, hogy te azt hiszed el amit a CNN-en mondanak, hisz ott azt mondják, hogy milyen jól megy a beilleszkedés.


Itt az a vicc, hogy egyet értesz a main stream médiával, az összes nyugati vezető politikussal, az összes tech-óriással, és mégis azt hiszed, hogy te vagy a szabad gondolkodó, te vagy a lázadó, én meg a hiszékeny aki mindent elhisz.

2021. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!