Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megtennéd a helyemben?

Megtennéd a helyemben?

Figyelt kérdés
2 év és végleg elhagyom ezt az országot, soha nem jövök már vissza. Itt az az énem él minden ismerősömben, családtagomban és ismeretlenekben is amit most számolok fel. Sok marhaságot csináltam, érdekes életet éltem a saját tapasztalatomban de mások mást láttak. Nem szégyenkezek mert nem juttat előre. Nem remelek csodát a kerítés túloldalán és nem tudom hová megyek pontosan.

2021. febr. 13. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el aranyasonak Alaszkaba!
2021. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oda hatalmas tőkére lenne szükség, hogy egyáltalán belekezdjek. Na meg szerencsére.
2021. febr. 13. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Uj elet!? Nem?
2021. febr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De
2021. febr. 13. 11:39
 5/6 molnarmarcell21 ***** válasza:

Most akkor mi a kérdés? Ha még fiatal vagy szegény vagy, akkor természetesen megéri egy magasabb életszínvonalú országba költözni, különösen a gyerekeid szempontjából.


Ha már van itt egy kialakított, elfogadható egzisztenciád, akkor nem biztos, hogy jobban jársz.

2021. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok és nincs saját kis családom még.
2021. febr. 13. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!