Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a migrációról?

Mi a véleményed a migrációról?

Figyelt kérdés

Szerintem az egyik legfontosabb nézőpont a környezeti hatások. A környezet mindig is a migráció egyik fő mozgatórugója volt, az embereknek menekülniük kell a természeti katasztrófák, például árvizek, hurrikánok és földrengések elől. Az éghajlatváltozás pedig várhatóan növeli majd a katasztrófák számát, így a jövőben még több ember indulhat útnak ilyen okok miatt.


Példaként ott lesz majd az elsivatagosodás. 2050-re lehet már jóval többen lesznek a bevándorlók, mint most.



2021. febr. 20. 17:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván ez nagyon amit írtam az nagyon gyér és nyers ebben a formában de inkább ez alapján jöjjön aki jön mint , hogy ellenőrzés nélkül jöjjön aki akar és elég neki annyit mondani , hogy Szíriában a háború elől jött. Ausztráliában működik ez a rendszer. Jó tudom ott kicsit más de nem az én feladatom ezt kidolgozni hanem a politikusoknak meg a jogászoknak de szerintem egy ilyesmi rendszer, mint Kanada, Ausztrália az a fajta rendszer amit érdemes követni
2021. febr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 mindentudó99 ***** válasza:
Hoányszakmákba jöhessenek bárhonnan legálisan tanult emberek. Ilyenek most is vannak.
2021. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amelyik lébecolni akar, meg ráerőltetni a marhaságait másokra az takarodjon vissza!
2021. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!