Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egy környezetvédelem iránt...

Egy környezetvédelem iránt komolyan érdeklődő hol ismerhet meg hasonló embereket? Nyilvános face csoportokban kissé elborult végletes arcokat látni, és általában inkább globális dolgokat osztogatnak pl erdőirtás állatfajok.

Figyelt kérdés
De olyanok akik Magyarországon belül érdeklődnek mit hogy lehetne, olyat nem találtam. Diplomás vagy diplomátlan de mindenképp nagyon értelmes emberekre gondoltam. Esetleg sokat sportolók között lehetnek? De az emberek olyanok hogy vagy maratont futnak vagy meg se mozdulnak, ez a két véglet van. Olyanok akik az egyensúlyt próbálják keresni ebben is, merre lehetnek? Vannak ilyen politikai szervezetek, vagy civil szervezetek, csoportok, bármi?
2021. febr. 28. 12:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
2021. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok:


Csak vicceltem.


Amire sejtésem szerint te gondolsz, olyant nem igazán fogsz találni.


A tényleges környezetvédelem maximálisan kapitalista-ellenes, így azonnal vagy betiltják, vagy köznevetség tárgyává teszik.

2021. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ismét #1:


Egy példa:


Belső-égésű motorok meghajtása hidrogénnel.


- a hatásfoka (robbanás mértéke) a legmagasabb az elemek között.

- vízből előállítható

- égésterméke: VÍZ


Beszéld meg az olajkartellekkel. XD

2021. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
túrázó csoportokban próbálkoznék
2021. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Igen épp ezeket akarom elkerülni, ezek ilyen élettől elrugaszkodott dolgok, és sok a síkhülye környezetvédő az tény.

De igazad van hogy kapitalista ellenes egy nagy részük, az is beszédes hogy még itt gyakorin sem engedik a környezetvédelem kategóriát gondolom valakik, de amúgy azt nem értem miért jó nekik ha a valag pénzt amit összeharácsolnak, környezeti károk enyhítésére kell aztán fordítaniuk na mindegy.

Talán új szót kellene kitalálni a környezetvédelemre hogy el lehessen határolódni a szélsőségektől. Pl: vagyonvédelem :))

Ez tetszene a gazdagoknak szerintem :)

2021. febr. 28. 13:10
 6/23 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:


Az a gond, hogy te elveszel a részletekben. (nem látod a fától az erdőt)


Ezek az általad élettől elrugaszkodott dolgoknak nevezett alapok azok, amiket te valójában keresel. :)


És nem csak nagy részük kapitalista-ellenes, hanem az összes. Csakhogy nem fejeztem ki magam világosan, ezért most pontosítom a "kapitalista-ellenes" meghatározást: a kapitalizmus érdekeit sértő.


Tehát úgy értem hogy nem ők maguk ellenzik a kapitalizmust, hanem a kapitalistáknál húzzák ki a gyufát azonnal.

2021. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Én most nem egészen a vízhajtásúra gondoltam. De az már ipar és technológia. De helyi viszonylatban az a helyzet hogy ha túlterhelődik a levegő víz talaj, akkor túlterhelődött, olajkartellek ide vagy oda. Helyileg lehet szabályozni dolgokat aztán majd csak belátják a mit sem sejtő sejkek hogy ideje átállni valamire.

Ez túl nagy falat a technológia oldaláról indulni. Politikailag szépen le kell fektetni az igényeket, elvárásokat, mutatókat, aztán a technológia sejkekkel együtt oldják meg.

2021. febr. 28. 13:20
 8/23 anonim ***** válasza:

Tehát a farokkal próbálnád csóválni a kutyát? Nem hiszem hogy eredményes lenne.


Amíg lóxar van, verebek is lesznek.


Tehát amíg van benzin és gázolaj, addig olyan is lesz aki megveszi amíg olcsóbb alternatívát nem kínál valaki. Naivság azt feltételezni, hogy az embereket nem a pénz motíválja.


Csak az a probléma, hogy már magának az alternatívának a kínálása is bűncselekmény.

2021. febr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

#8 vagyok:


Pláne olyané amely ha otthon nem is előállítható, de minimális rákészüléssel már igen.

2021. febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Egyébként van a környezet-védelmen belül konkrét terület amire gondolsz?
2021. febr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!