Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed kuruc. Info-ró...

Mi a véleményed kuruc. Info-ról? Szerintem az is nagyrészt, olyan hazug oldal, média, mint a többi.

Figyelt kérdés

Vettek már le cikket az oldalról, annak ellenére, hogy nagy igaznak hirdetik magukat, a legtöbb írásukat pedig a gyűlölet, rasszizmus motiválja. Semmi hasznuk nincs, azon kívül, hogy részletesen írnak a cigánybőnözésekről.

Én olvasgatom, de módjával, szelektálva az információkat.

A környezetemben azonban nagyon sok olyan embert ismerek, főleg kevésbé iskolázottakat, akik megrögzött hívei az oldalnak, sokszor tanként hirdetik a cikkeket.


2010. aug. 18. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

"Mi a véleményed kuruc. Info-ról? "

nem tökéletes ez tuti, de mégis hiánypótló. ha a többi média illetve az állam nem hazudozna nem hallgatna el dolgokat, nem lenne elnyomva faji alapon a fehér ember, akkor megszűnne az oldal.



"Szerintem az is nagyrészt, olyan hazug oldal, média, mint a többi."

nagyrészt híreket vesz át máshonnan forrásmegjelöléssel együtt és véleményt közöl. egy vélemény pedig nem lehet hazugság. Amúgy a probléma az, hogy sok dolog jelenik ott meg ami tapasztaltan nem hazugság. De sorolj fel pár hazugságot kérlek! várom.



"Vettek már le cikket az oldalról, annak ellenére, hogy nagy igaznak hirdetik magukat,"

használj mondatvégi jeleket. Levettek, tehát leismerik, hogy ők sem tökéletesek. Kicsit hevesek ez tuti, ahogy a legtöbb média, ez bárkivel előfordulhat.



"a legtöbb írásukat pedig a gyűlölet, rasszizmus motiválja."

A gyűlölet lehet. Meg is értem. Rasszizmus? Mesélj nekem, hogy mi a rasszizmus amire gondolsz? várom.



"Semmi hasznuk nincs, azon kívül, hogy részletesen írnak a cigánybőnözésekről."

Nah akkor a cigánybűnözés létezik szerinted? Mert ha igen, akkor már te is elismerted, hogy van hasznuk.



"Én olvasgatom, de módjával, szelektálva az információkat."

Igen és?



"A környezetemben azonban nagyon sok olyan embert ismerek, főleg kevésbé iskolázottakat, akik megrögzött hívei az oldalnak, sokszor tanként hirdetik a cikkeket."

ez nem csak a kurucra jellemző. és erről nem az oldal tehet, hanem arról, hogy hülye emberből dögivel van itthon.

2010. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

rasszizmus


Egyre több feketékről szóló, támadó, gyűlölködő cikket írnak. Mindig az amerikai feketékkel, gettókkal jönnek, holott ők ott olyan kisebbséget alkotnak, mint itt a cigányok. Értelemszerűen probléma van velük. Magyarosrszágon páran vannak, akik tanulni, vagy dolgozni jönnek. Ha ez megszűnik, a bevándorlásiak küldik őket haza. Miért kell a feket ellen uszítani az embereket olyan országban, ahol alig van fekete, és pláne nincs velük probléma?


Ami még jobban felháborít, hogy szerintük a feketék bántalmazzák a nőket. Én jó pár példát tudnék mondani a nők bántalmazására környezetemből, amit mind magyar követett el...

2010. aug. 18. 10:16
 3/9 anonim ***** válasza:

volt másik kérdésem is amire várom a választ.


feketékről nagyon sok cikket nem olvastam még ott. max olyat amit amerikából vettek át, pl összehasonlítják az ottani feketéket az itteni cigányokkal és az ottani állam fellépését vázolják, hogy ott létezik, itthon nem.


ezenkívül feketékről írnak más országokból, hogy ott is mit követtek el.


itthon többségében meg szerintem nem arról írnak, hogy kiirtani a feketéket, hanem esetleg a fekete politikusokról, pl hallottam ezt az lmp-s csávót akiről nem tudok semmit. de ha olyan mint az a libanoni fideszes, akkor megértem a felháborodást.


amúgy meg jogosan érthető a félelmük is a bevándorló feketékkel szemben. Hisz ha mindenfelől azt látod, hogy külföldön sokat bűnöznek és kegyetlenek, stb, és hozzáteszed, h itthon az állam a kisebbségek seggét nyalja, akkor jogosan félsz, hogy a cigányok mellé kapsz mégegy rablógyilkos népcsoportot. ettől függetlenül én nem félek a feketéktől, kicsit furcsák nekem, de nem volt egyetlen egy rossz tapasztalatom se velük idáig. illetve ők fejlődőképesek szerintem, plusz őket valóban sokéáig elnyomták, behurcolták őket idegen földre, rabszolgáztatták, stb, így velük szemben van együttérzésem. a cigányok felé nincs. ők jöttek ide.

2010. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

"Ami még jobban felháborít, hogy szerintük a feketék bántalmazzák a nőket. Én jó pár példát tudnék mondani a nők bántalmazására környezetemből, amit mind magyar követett el..."


nem tudom a feketék mennyire bántalmazzák a nőket, erről nincs infóm, de az érvelésed az egyik legostobább. ezzel érvelnek akkor is amikor a bűnző cigányokról beszélünk, hogy "én ismerek több magyart is aki szintén bűnöző, nah hahhaaaa, akkor bebizonyítottam, hogy vannak bűnöző magyarok haha!!" igen vannak, csak épp az arányok.

2010. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Egy sz*r hazug rasszista neo-náci oldal...
2010. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem az egyik legmegbízhatóbb magyar hírportál.

Hogyha a Jobbiknál van huncutság azt is megírják, és ezt értékelem bennük.

Igaz, van egy-két radikális baromsága, de ha azokat kihagyod rengeteg mindenbe hiánypotlo, ugyhogy igenis hasznos...

2010. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül hazug média, viszont informálódásra önmagában nem elég. Mellette más oldalak olvasása is javasolt (pl.: jövőnk.info, Tempo párt honlapja, postaimre.com)
2010. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet ráfogni a kurucra mindent, mert olyan, amilyen, de még mindig jobb, mint hazugságot, ferdítést, elhallgatott részletekkel manipuláló Index, Origo, satöbbi. Ez utóbbiak kilóra meg vannak véve a vezető pártok által, azt hazudnak, amit eléjük raknak.
2010. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az amerikaiak rabszolgaként behurcolták a négereket, aztán most etnikai, szociális, stb problámát jelentenek. ezért a problájukért nem tudom öket sajnálni. Mindent megtettek érte. Meg azért is, hogy a négerek gyűlöljék érte őket. Nézzük meg mit tettek az őslakossággal is. Ez legalább akkora holokaust, mint amit a zsidók megéltek, ha nem nagyobb. A kuruc info szerintem is hazug, fasiszta uszító honlap.
2010. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!