Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » GINOP 5.2.1-14 Ifjusági...

GINOP 5.2.1-14 Ifjusági Garancia Rendszer, Valaki fel tud világosítani ez micsoda?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet a munkaügyi központból ami erre hivatkozik. xy időbe meg kell jelennem, és ajánlanak nekem valami munkát. Amit kötelező elfogadnom különben törölnek a munkanélküli nyilvántartásból. Ez az lesz, hogy kitesznek valahova 50ezer-ért utcát söpörni?
2015. márc. 13. 11:21
 1/2 Narayah válasza:

Ez a program a 25 év alatti munkanélkülieknek segít.

Tanfolyamon vehetsz részt, ami nem csupán ingyenes számodra, de még ellátást is kapsz. Utána pedig a program lehetőséget nyújt a könnyebb elhelyezkedésre a szerzett szakmában. Ha van szakmád, de nem tudtál elhelyezkedni, akkor pedig bértámogatás keretében segítenek neked, hogy könnyebb dolgod legyen. Ha munkát keresel, nem kifogásokat, akkor használd ki!!!!!

2015. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szia

én is megkaptam ezt a levelet. Leírnád a tapasztalataidat? hogy zajlott ez az egész? :)

2015. jún. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!