Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi értelme van annak, hogy a...

Mi értelme van annak, hogy a balliberális oldal támogatja az LMBTQ mozgalmat?

Figyelt kérdés
A pitikának ugye az lenne a lényege, hogy egy oldal minél szélesebb réteget kepviseljen, nyilván akkor lesz sok szavazata. Például a munkásosztályra is ki lehetne élezni egy kampányt, sokakat érintene. Ehhez képest a balliberálisoknak jelenleg szinte mindenütt a világon az LMBTQ lobbi a legfontosabb programja majdnem. Mi haszna van abból egy politikai oldalnak, hogy a társadalom kb 0,5-1%-át érintő problémára élezze ki a programját, és ezzel hergeljen egy egész társadalmat, hogy egy elhanyagolható kisebbséget hangosan képvisel a többséggel szemben? Miért nem lehet szimplán nem venni tudomást sem arról, hogy léteznek ilyen emberek, és valódi problémákra koncentrálni? Olyan, mintha szándékosan úszitani akarnák a társadalmat, mert ezzel csak azt érik el. A baloldal hajlamos ezeknek a mikromozgalmaknak a felmarolására és a komplett társadalom elé dobására. Miért? Ez nekik miért jó? Csak azt a max 1% szavazatot nyerik meg, akik az érintettekből kerülnek ki, cserébe sokan eltavolodnak tőlük, akiknek elegük van a genderkérdésből.

2021. márc. 10. 21:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
78%

"Egy szakszerűen gondoskodó intézet lehet jobb volna a gyereknek."


Gondolom nem tudod, a valóságban milyen állapotok vannak ezeken a helyeken. Pénzhiány, stb.

2021. márc. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
79%

"a biológia is úgy akarta, hogy gyereke csak nőnek és férfinak legyen, tetszik vagy sem"

Viszont ebből nem következik, hogy nekik is kell felnevelni, mivel a természetben sem feltétlenül ők nevelik.

Ahogy írtam, de láthatóan olvasni nem tudsz, általában csak egy szülő szokta nevelni a kölyköt és nem olyan sokáig, mint az ember.

Így ha tényleg a természettel értenél egyet, akkor pl. a férfiakat nem is tekintenéd szülőnek, mivel nem ő szül, illetve a gyermek munkával is egyetértenél, mivel 12-14 évesen már képes lenne a gyerek magáról gondoskodni, ahogy az állatvilágban elég gyakran megtörténik.

2021. márc. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

<off>

A gyerekmunkáról annyit, hogy mi már 14 évesen szerettünk volna menni az erdőre, hogy legyen kis zsebpénzünk pecabotra, csak a nyugdíjasok elcsalizták előlünk a munkát.

Akkoriban nem is volt ennyi kis zsarnok hisztis genya gyerek.</off>

2021. márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
24es. Értelmes lehetsz:) független attól hogy engem nem érint semmibe a téma, roppant okosnak látlak. Egy olyan hazafi magyarnak aki kitűnő megfogalmazással bír. Legyél te az új Orbán!
2021. márc. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
40%

25, roppant értelmes lehetsz, ha ezt egy kommentből levágtad mind.

De szerintem csak egy vagy annak az ellentáborából, aki a múltkor lehazaárulózott meg lehontalanozott. Ez tulajdonképpen megnyugtat, mert legalább tudhatom, hogy egyik elvakult csürhéhez sem tartozom.


Ja, és semmibeN nem érint. Nem a semmibe bele. Tanuld kicsit az anyanyelved még.


Nem is értem mi a problémád. A más, a leszbikus, a transznemű nem pejoratív jelentésű.


A b..ziból is csak a szellemi fogyatékosok csinálnak negatív szót. Tudtommal az osztrák buserant vagy az olasz buggio szóból jön.

2021. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

26os nem hiszem hogy ott lettem volna, ritkán járok fel ide xd.


Plusz amondó vagyok, ha már magyarok vagyunk és megvannak a hozzákötött sztereótipikus jelentése, akkor próbáljuk elkerülni a negatív/sértőnek tűnő megnyilvánulásokat :)

2021. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Pedig nem vagyok ellenük.

Maximum a propaganda ellen.

Mindenhol leírom, hogy volt leszbi kolléganőm. Az egyik legjobb fej volt. Az volt kicsit meglepő, amikor megakadt egy csajon a szemem, és odajön mellőle a kolléganő, hogy bemutatja a feleségét. Ezzel semmi bajom.

2021. márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!