Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon a transzneműség olyan...

Vajon a transzneműség olyan 20 év múlva továbbfajulhat transzfajúsággá?

Figyelt kérdés

Persze elsőre abszurdnak hangzik, de ne feledjük, hogy ez az egész transznemű téma is 20 éve pont ilyen abszurd volt.


Van egy baljós előérzetem, hogy 2041-re már különféle állatokká is lehet majd műtetni magadat, és aki nem annak az állatnak hív, sőt nem ismeri el, hogy már annó csecsemőként is mondjuk medvének kellett volna születned azt megbűntetik.



Pl. mész be dolgozni, és normálisan telnek a napok. Egyik nap aztán új kollégát vesznek fel, akinek szőrdarabok vannak ragasztva a karjára meg a nyakára, hegyesre van csiszolva a foga, sárga kontaktlencsét hold, és a segge felett egy prémes farok van odatűzve.


Farkasként mutatkozik be, és amennyiben a munkahely nem bíztosít neki pisilő tűzcsapot, telihold ugató teraszt, és nyers húst a büfében, valamint ha valamelyik munkatársa nem ismeri el, hogy farkas, akkor perelni fog, amit az új transzfajú-barát törvények miatt meg is nyer.



2021. márc. 28. 23:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
Miért zavar hogy más minek gondolja magát?
2021. márc. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Engem az nem erdekel, hogy ki minek kepzeli magat ... de senki nem varhatja tolem, hogy nonek nezzek egy pasit! :)))
2021. márc. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Hát kérdező, amerre a világ halad, nem kizárt, hogy ide is eljutunk! :-)))
2021. márc. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
"ez az egész transznemű téma is 20 éve pont ilyen abszurd volt." Ebböl csak annyi igaz, hogy nem ezzel a szoval fejezték ki. Már a görög/romai mitologiában is vannak (mai kifejezéssel) transznemüek és azota is jelen voltak/vannak a történelemben.
2021. márc. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Shitworld ***** válasza:
61%
Bármi megeshet a világ rohamosan butul. Én csak igyekszem lépést tartani vele.
2021. márc. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Sokan felprobaljak titokban otthon az asszony bugyijat!!! :DDD
2021. márc. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

#5 Igen, ahogy sziámi ikrek is voltak minden korban vagy éppen végtagok nélkül született emberek, meg olyanok is akik súlyos mentális zavarokkal küszködtek, pl. felgyújtották Rómát.

Ettől még minden korban megpróbáltak tenni ez ellen és nem szaporítani vagy népszerűsíteni, hogy aki nem így született az is tegye magát ilyenné.

2021. márc. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

Nekem édes mindegy, én sosem fogok nőnek tekinteni egy férfit akinek levágták a farkát, vagy épp férfinek azt a nőt akire farok szerű dolgot operáltak.


Ugyanígy ne fogom kutyának nézni az embert, csak mert magára ragasztott két kilo szőrt és nekiállt ugatni.


De ha nekik így tetszik, hát legyenek boldogak, csak azt ne várják el, hogy mindenki ugyanúgy kezelje őket, és itt nem arra gondolok, hogy bántsák, hanem heteroként pl alapból nem fogadnék el egy átoperáltat páromként, nekem heteroként a másik nem kell és pont, ahogy ha épp kutyát szeretnék, akkor is egy olyan állatot ami kutyának született és pont.

2021. márc. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%

#9 "hát legyenek boldogak, csak azt ne várják el, hogy mindenki ugyanúgy kezelje őket, és itt nem arra gondolok, hogy bántsák, hanem heteroként pl alapból nem fogadnék el egy átoperáltat páromként, nekem heteroként a másik nem kell és pont,"

a vicc az, hogy pontosan ők - a genderlobbi - harsogják azt, hogy mindenkit el kell fogadnunk olyannak amilyen. Aztán meg saját magukat nem képesek elfogadni olyannak amilyenek, valami teljesen mást akarnak magukból csinálni és azt várják el tőlünk, hogy mi EZT fogadjuk el, mintha ők ilyenek lennének.

Nem. Az a nő aki férfinek érzi magát a női testében, az sajnos rosszul járt. Ez egy hiba az egyedfejlődésben és segíteni kell őt abban, hogy így is a lehetőségekhez képest a legjobb élete lehessen.

de ebbe nem tartozik bele az hogy nekem innentől őt férfinak kellene tekintenem, mert ettől nem lesz férfi. Akármilyen műtéten esik át, akárhogyan is öltözik fel, akármennyi hormont szed be, attól még ő egy nő marad aki férfinek próbál kinézni.

Mindaddig nincs gond amíg tőlem azt várja el hogy őt elfogadjam olyannak amilyen. Elfogadom, hogy szegény női testben kénytelen élni, tehát ha férfinak érzi magát akkor nyilván ő is egy nőt szeretne párjának. De mitől kellene a nőknek őt férfinak tekinteni? Mitől kellene mindenki másnak ők másképpen kezelni mint amilyen valójában, egy szegény nőnek aki rossz testbe született?

2021. márc. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%

Undorítóak az ilyenek.


Nekem ez a véleményem.

2021. márc. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!