Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kinyitnak a konditermek, vagy...

Kinyitnak a konditermek, vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A kérdésem az lenne, hogy nyitnak-e a konditermek az iskolák (április 19.) nyitását követően?

Hisz értelmetlen lenne ha nem, hiszen ha az iskolákat kinyitják, ahol egy osztályban vannak 20 an minimum, akkor a konditermek is nyithatnának.


Van erről bárhol, bármilyen információ, hogy nyitnak valamikor?



2021. ápr. 4. 08:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%

A konditermeket továbbra is csak igazolt sportolók használhatják. A nyárra ez így is marad utána meg még kiderül.

Jah mielőtt megkérdezed honnan tudom, konditerem tulajdonos vagyok.

2021. ápr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
18%
Kit érdekelnek a konditerem? Vegyél kondigépet otthonra vagy ennyire fontos hogy mások előtt pengeskedjel?
2021. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna, hogy ennyi rosszindulatú válasz jön egy majdhogynem ártalmatlan kérdésre.

Aki normálisan válaszolt annak köszönöm, akit pedig csak a rosszindulat hajtott annak gratulálni tudok, csak téged minősít.

2021. ápr. 4. 12:28
 14/18 anonim ***** válasza:
16%

13


Engem ez nem minősít sehogy csak tudod vannak fontosabb dolgok is az életben a konditermeknel.Nekem otthon van kondigépem,problém solved

2021. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Neked van, a többi meg kit érdekel?!

Naponta 25 000 ember hal éhen..de kit érdekel, neked van mit enni, nem?! 😉

Sok százezren lettek munkanélküliek Magyarországon...lesz@rni...csak ne legyenek lábalatt, és az utcán ne kéregessenek, mert neked ilyenekre nincs időd, nem?! 😊

...nem bántani akarlak, de lassan meg kellene haladni azt, hogyha neked van, akkor minden ok....azt kellene nézni, arra törekedni, hogy mindenkinek legyen, és AKKOR OK.

2021. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#7

Jaja azok dögöljenek csak éhen hogy te ne rettegj😃

2021. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
53%
3.5 misi oltottnál fognak nyitni a nagyközönség számára, az éttermek teraszai is akkor nyitnak. Legalábbis az eddig csepegtetett információk szerint, de a szerdai kormányülésen elvileg előveszik a témát.
2021. ápr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
40%

15


A kondigepezest ne hasonlítsuk már össze az ehezessel te észlény! Vagy te súlyokkal taplalkozol?

2021. ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!