Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok azzal, hogy...

Egyedül vagyok azzal, hogy politikusokra valójában semmi szükség nem lenne?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy minek mondják magukat, bal, jobb oldal, csak a pénzt viszik, megy a sz..keverés, hazudozás.

Elzavarni sóbányába mindegyiket az eddigi rabló bandákból, vezetőknek szakmai alapon megválasztani egyes embereket, nem pártokat és ha nem tisztességgel végzi a dolgát, azonnal nagyon keményen szankcionálni.



2021. ápr. 17. 10:00
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
nem válaszoltál. jobb helyeken a politikusokat most is felelősségre vonják, ideális esetben Mo-n is így lenne. de attól még a politikus politikus marad. én azt kérdeztem hogy a te utópiádban mi különítené el a vezetőidet a politikusoktól? jó lennne mondjuk definiálni, mit értesz politikus alatt, aztán definiálhatnád a te vezetőidet is.
2021. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
63%

Most is személyesen szokás felelősségre vonni aki maga csinál valami olyat. Aki meg most olyan kapcsolatokkal és eszközökkel rendelkezik hogy azzal kibújik a felelősségre vonás alól, az ugyanúgy megtenné ezt a te elképzelésedben is.

A tied is egy politikai rendszer, és gyakorlatilag érdemi különbség nincs benne a jelenlegihez képest.

2021. ápr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
11. Oké, akkor hogy konkrét példát írjak, Pl most a covid helyzetben nem laikus politikusok hoznának döntést, kétes vakcina és drága lélegeztető beszerzésekkel, egyes embereknek hasznot hozva ezzel, hanem az orvosi kamara, akik szakmai alapon valószínűleg jobban meg tudták volna előzni a tömeges fertőzést, ha az ő útmutatásaik alapján lett volna kezelve a helyzet, egyből a járvány a megjelenésekor.
2021. ápr. 17. 11:00
 14/43 A kérdező kommentje:
Egyébként nincs kidolgozott, precíz rendszerem, csak ez nem fenttartható hosszútávon, ami most van, illetve a többségnek nem jó, mégha bele is törődtek.
2021. ápr. 17. 11:09
 15/43 anonim ***** válasza:
75%
Nem maguk a laikus politikusok döntenek, erre vannak a járványügyi szakértők. A politikusok teszik hivatalossá.
2021. ápr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Nagyon nem akarok belemenni a részletekbe, hogy mit gondolok erről, mert jön a nagy fekete autó és elvisz 😂.
2021. ápr. 17. 11:13
 17/43 anonim ***** válasza:

szerintem a szirénázó fehér autó vinne el, de mindegy.

semmi konkrét elképzelésed nincs, csak ideköpsz egy kérdést, hogy vitát generálj. azt se tudod miről beszélsz, de próbálsz okosnak tűnni.

2021. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
17. Hidegen hagy, hogy te milyennek tartasz. Egy kérdés volt, ki hogy gondolkodik, felőlem tarthatsz ezért h...nek, nem az én szegénységi bizonyítványom.
2021. ápr. 17. 11:25
 19/43 anonim ***** válasza:
51%
Akkor röviden, olyan politikai rendszert akarsz, mint ami ma van, csak épp a mai rendszer helyett valami feketeautós, titkosrendőrséges, összeesküvéses terrort képzelsz el. Az igen...
2021. ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
19. valamit nagyon benéztél. Teljesen mást akarok. De a válaszokból egyértelmű, hogy nem lesz igazságosabb, tisztességesebb hely Mo.
2021. ápr. 17. 11:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!