Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok azzal, hogy...

Egyedül vagyok azzal, hogy politikusokra valójában semmi szükség nem lenne?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy minek mondják magukat, bal, jobb oldal, csak a pénzt viszik, megy a sz..keverés, hazudozás.

Elzavarni sóbányába mindegyiket az eddigi rabló bandákból, vezetőknek szakmai alapon megválasztani egyes embereket, nem pártokat és ha nem tisztességgel végzi a dolgát, azonnal nagyon keményen szankcionálni.



2021. ápr. 17. 10:00
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
akkor magyarázd már el. egyelőre üresek a szavaid
2021. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Felesleges magyaráznom. Nem akarom megváltani a világot, csak kívancsi voltam mások elégedettek-e a jelenlegi (utóbbi 20-30 évvel) helyzettel.
2021. ápr. 17. 11:43
 23/43 anonim ***** válasza:

"Nem akarom megváltani a világot, csak kívancsi voltam mások elégedettek-e a jelenlegi (utóbbi 20-30 évvel) helyzettel."

Akkor miért nem ezt kérdezted? Merthogy a kérdésed, és az arra adott válaszok semmilyen szempontból nem relevánsak ebből a szempontból.

Mellesleg nem mindennel vagyok elégedett, de attól aztán semmiben nem javulna a helyzet hogy felállítasz egy ugyanilyen rendszert, amin annyit változtatsz hogy a politikával foglalkozókat nem politikusnak hívod majd.

2021. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
oké akkor jelentem a kérdést
2021. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

Mert eleve ennek a berendezkedésnek, mutyizásnak a hibája, ez a 20-30 év, de ne várjátok tőlem, hogy hirtelen lerakjak egy jobb rendszert.

Valami olyasmit tudok elképzelni egyébként, ami kisebb léptékben működik, pl egy jó cégnél. Ott ugyebár nincs szükség politikusra, mindenki végzi a dolgát, vannak vezetők, beosztottak, mindenki végzi a dolgát.

2021. ápr. 17. 12:40
 26/43 A kérdező kommentje:
Ja, ha ráérsz , jelentgesd nyugodtan.
2021. ápr. 17. 12:41
 27/43 anonim ***** válasza:
definiáld már a politikust. mi a különbség köztük és a "vezetők" között
2021. ápr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

"Ott ugyebár nincs szükség politikusra, mindenki végzi a dolgát, vannak vezetők, beosztottak, mindenki végzi a dolgát."

Ebben a hasonlatban a politikusok a cégvezetők analógjai.

2021. ápr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Politikus: oda rakta a pártja egy vezető pozícióba, amihez sem szakmai kompetenciája nincs, sem emberi kvalitásai.

Jó vezető: azért lett megválasztva az adott pozícióba, mert ért hozzá, tudja mit csinál, humánus, korrekt.

2021. ápr. 17. 12:51
 30/43 anonim ***** válasza:
#29 jobb helyeken a politikus megegyezik a te jó vezetőddel
2021. ápr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!