Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A multikúltúra előnyös?

A multikúltúra előnyös?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy mondjuk sok-sok népcsoport lakik egy országban, az jó? Furcsálom, hogy vannak helyek ahol van zsidó,arab,török vagy kurd esetleg kínai vagy olasz vagy vietnámi vagy cigány negyed olyan városban ahol előtte 50 évvel az adott ország/város munkásai laktak pl. nem az lenne a multikultúra lényege, hogy nem szegregálják magukat. Pl. a egy belga szomszédja egy muszlim néger aki mellett lakik egy keresztény néger és mellettük egy zsidó. Ez lenne a jó, nem? Vagy tévedek? Mi várható így hosszú távon? Ezzel nem fenyegeti az adott társadalmat radikalizálódás? Mert ha én török lennék büszke lennék a múltra, ugyan ez van a kurdokkal, nem is kedvelik egymást, és ha 3 km-re laknak egymástól a kózösségek akkor az bajt hozhat, vagy nem?


Ez olyan mint a Svájc-Szerbia meccs, ahol Svajci válogatott pályán lévők többsége albán gyökerekkel rendelkezik, albánként meg pont nem a szerbeket kedveled.. és Saqiri mutatta is a sast gólnál.. pedig Svájc független..

Vagy a kedvenc focistám Özil emlékszem hogy kedvelték a németek, most meg amikor rossz formában van meg Erdogannal beszélt már nem szeretik annyira.. mert Erdogan..



2021. ápr. 22. 09:38
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
75%

8: szerintem nem érted, amit írtam:

Ahhoz, hogy valami multikultúra legyen nem feltétlen kellenek különböző rasszok, én ezt írtam.


Az meg egy másik téma, hogy a multikultinak milyen hatásai vannak. Az is tény, hogy különböző helyeken és szitukban más sül ki belőle. Láttam már jó és rossz példát is bőven.


Egy olyan cégnél dolgozok, ahol csak a mi irodánkban a dolgozók 34 különböző országból jöttek. És egy olyan lépcsőházban lakok, ahol a 14 lakásban élő emberek 8 különböző országból jöttek. Tudom miről beszélek személyes tapasztalatból.

2021. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
40%
#10 nem kéne általánosítani, nem minden fekete késelős gyilkos. és ha nem tudtad volna, ők sem önszántukból kerültek európába és amerikába. az a probléma azóta nincs még megoldva
2021. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
6%

#11

Már hogyne kellenének? Az hogy Londonban mondjuk egy magyar meg egy lengyel egy cégnél dolgozik az még nem multikulti. Ha mondjuk van mellettük egy indiai IT-s meg néger takarító az már igen.

2021. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
78%

Nyilván a néger takarító, a magyar meg a főnök, meg ahogy te azt elképzeled.


10/12


És kiléptél már a faludból vagy csak olvastad a 88-on?

2021. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
5%

#12

Te meg ne szalmabábokkal vitatkozzál hanem azzal amit állítok! Attól hogy nem minden fekete késelős, a késelések cirka 60%át ők követik el Londonban. Mellesleg, de önszántukból mentek. Nem rabszolgaként lettek odahurcolva mint az USA-ban xd

2021. ápr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
0%

#14

Jajj mi van megsértettem a kis érzékeny lelkedet a néger takarítóval?🤣🤣🤣 Írhattam volna arab konyhafőnököt meg lengyel mosogatót is nem mindegy??? Ne ezen kötözködjél már!

2021. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
53%
#15 nyilvánvalóan csak kötözködni jöttél ide. úgyhogy akár le is léphetnél. nem fogsz hiányozni
2021. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
0%
Itt egyedül te vagy az aki kötözködésnek véli ha valaki nem a saját véleménybuborékjából való😉
2021. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
0%
a különbség az hogy én tudomásul vettem és reagáltam a válaszaidra, te meg csak fröcsögsz
2021. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
0%
Ja a tények az neked fröcsögés hát gratulálok😆
2021. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!