Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A multikúltúra előnyös?

A multikúltúra előnyös?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy mondjuk sok-sok népcsoport lakik egy országban, az jó? Furcsálom, hogy vannak helyek ahol van zsidó,arab,török vagy kurd esetleg kínai vagy olasz vagy vietnámi vagy cigány negyed olyan városban ahol előtte 50 évvel az adott ország/város munkásai laktak pl. nem az lenne a multikultúra lényege, hogy nem szegregálják magukat. Pl. a egy belga szomszédja egy muszlim néger aki mellett lakik egy keresztény néger és mellettük egy zsidó. Ez lenne a jó, nem? Vagy tévedek? Mi várható így hosszú távon? Ezzel nem fenyegeti az adott társadalmat radikalizálódás? Mert ha én török lennék büszke lennék a múltra, ugyan ez van a kurdokkal, nem is kedvelik egymást, és ha 3 km-re laknak egymástól a kózösségek akkor az bajt hozhat, vagy nem?


Ez olyan mint a Svájc-Szerbia meccs, ahol Svajci válogatott pályán lévők többsége albán gyökerekkel rendelkezik, albánként meg pont nem a szerbeket kedveled.. és Saqiri mutatta is a sast gólnál.. pedig Svájc független..

Vagy a kedvenc focistám Özil emlékszem hogy kedvelték a németek, most meg amikor rossz formában van meg Erdogannal beszélt már nem szeretik annyira.. mert Erdogan..



2021. ápr. 22. 09:38
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
75%
30: Magyarországon relatív kevés a 3. világbeli bevándorló, mégis magasabb a bűnözés, mint a legtöbb nyugat-európai országban. Oroszországban meg még kevesebb a 3. világbeli bevándorló és még több a bűnözés ;-)
2021. ápr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Egyrészt nálunk van egymillió cigány másrészt meg nem igaz. Svédország például afrikai országokkal vetekszik a nemierőszakok terén. Oroszországot meg felesleges a nyugathoz hasonlítani mert mindig rosszabb volt. Ha viszont korábbi önmagukhoz hasonlítjuk akkor egyértelmű a romlás.
2021. ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
70%

Svédország például afrikai országokkal vetekszik a nemierőszakok terén."


Miért kell az orbán média hazugságait tényként kezelni?


Linkelj már ide valami hivatalos statisztikát.


Úgy se tudsz szóval fejezd be a hazudozást orbánista.

2021. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

[link]

Azért mert nem Orbán kitalációja😂😂😂😂 Amúgy meg fejezd már be ezt az Orbánozást! Aki nem akarja kinyalni a négereket valagát az csak narancsagyú lehet szerinted?

2021. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
30%

Nézd már meg, afrika 1 svédország 6, de ausztrália meg 11 usa 14.

Akkor az usában is migránsok miatt magas a bűnözés?

Tudom a választ, ott meg a négerek meg a mexikóiak miatt.


Ausztrália?


Lényeg az hogy a fehér ember csak akkor bűnözik ha nem kap érte büntetést, de akkor aztán előjön a valódi énje.

2021. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

#35

Szóval akkor hogyha máshol fehérek erőszakolnak(csak a példa kedvéért) akkor Svédországban is azért magas ugye? 😃 Hát ez egy fatális logikai baki. Túl azon hogy te magad írtad le hogy például az USA-ban miért magas, az Ausztrál statisztikákban meg nincs semmilyen adat az etnikai csoportok közötti megoszlásról,nem is ez volt az állításom, tehát szalmabábbal vitatkozol.

Azt állítottam hogy ahol megnő a harmadik világbeli bevándorlók száma ott megnő a bűnözés. Ennyit és nem többet. Ennek semmi köze ahhoz hogy Ausztráliában ki mennyit erőszakol mondjuk.

,,Lényeg az hogy a fehér ember csak akkor bűnözik ha nem kap érte büntetést, de akkor aztán előjön a valódi énje."

Hmm ha ezt valaki a színesbőrűekről mondaná te már náciznál😆

2021. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Legyen igazad, de ennek miért örülsz ennyire? Már csak ezt magyarázd el.


Csak nem azért mert orbán is ezzel kampányok már 10 éve? Akkor mégiscsak narancsagyú orbánista vagy.

2021. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
7%

#37

Az ilyen agymosottaknak mint te kár magyarázni úgy látszik! Szerinted mindenki Orbánista aki a tényekkel tisztában van, gratulálok! Én csak válaszoltam egy kérdésre ha nem tűnt volna fel. Ki örül minek? Mit karattyolsz itt? Neked orgazmikus örömöt okoz egésznap Orbán nevének az emlegetése? 🤣🤣🤣

2021. ápr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
75%

Te írtad tele nevető szmájlikkal a kommentet.


Egyébként nem bizonyítottad hogy van bármi összefüggés a migránsok, száma meg a bűnözési adatok között.

Akkor a többi migráns célpont ország miért nincs a toppon?

Azért mert ahol nagyobb, több milliós városokban élnek, ott a bűnözés is magasabb.


Az orbán propagandát írogatod, szerinted miért emlegetem? Tipikus fideszes duma.

A nyugat már elpusztult, magyarország meg szárnyal. A fideszesek párhuzamos álomvilágában biztos.

2021. ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
0%

#39

Jajj istenem, herótot kapok az ilyen mindebtisbizonyítsbenekemés8kutatásthozzállinkel típusú emberektől! Mit kéne bizonyítani neked????? Azt hogy Malmöben nem Jörg meg Mads erőszakolja a nőket, hanem Abdul meg Kuntakinte? Ehhez neked komolyan bizonyíték kell?

,,Akkor a többi migráns célpont ország miért nincs a toppon?


Azért mert ahol nagyobb, több milliós városokban élnek, ott a bűnözés is magasabb."

Ekkora ostoba marhaságot már régen hallottam. Nézd csak meg szépen az angol meg az amerikai bűnözési statokat ahol etnikum szerint le van bontva minden, aztán magyarázzál nekem a nagyvárosról🤣🤣🤣

Hagyjál már a fideszezéssel te agyhalott! Gondolom akkor a borsodi cigányputriba is beköltöznél, hiszen csak a fasiszták terjesztik hogy ott több a bűnözés.

2021. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!