Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most sok mindenre elszánt...

Most sok mindenre elszánt 20-30-as alkoholista fiatal regisztrál a kínai vakcinára, csak azért, hogy bulizhasson nyáron?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, de elképzelhető(nek tartom). Kellenek a jó szelfik, hogy inluencerkedhessenek! ("Nekem bejött az élet!... És neked?")
2021. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
A kínai a legjobb,tiszta csapvíz,nincs benne méreg.
2021. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg? Megyek! :D
2021. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

A többiből is van bőven és nem úgy néz ki, hogy visszatérnének a szállítási nehézségek. Maximum egy kicsit többet kell várni a többire, de az is már csak hetekben mérhető.


20-as haveromnak 3 kemény napot kellett várnia a héten a Pfizerre miután rátelefonált a háziorvosára. Astrát már kaphatott volna másnap, de nem kérte.

2021. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Inni otthon is lehet! Én sose buliztam, nem volt rá igényem és nem volt kivel, bár alkoholista se vagyok. Párommal szoktunk itthon inni havonta, kéthavonta néhány pohár bort, sokkal jobb, mint ha ismeretlenekkel iszogatnék. Vagy amikor vendégségben voltam, akkor.
2021. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Egy ismerősöm feketén tud kártyát és oltás igazolványt csináltatni, én már leadtam a "rendelést". Tudod mikor fogom magam valami vacakkal szennyezni.
2021. ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Én foglaltam időpontot keddre a kínaira. Nem azért hogy bulizhassak, hanem mert már várok egy ideje az oltásra, de még nem hívtak. Családomból többen a kínait kapták, kialakult a védettség és jól is vannak. Ezért nekem nincs bizalmatlanságom az oltással kapcsolatban. Jobban tartok a covid hosszú és rövidtávú hatásaitól és szövődményeitől, mint egy hagyományos technikán alapuló vakcina hatásától. És nem facebookról meg hihetetlen magazinból tájékozódom, hanem orvosoktól és szakemberektől.
2021. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7


És ha tudtodon kívül már átestél a kovidon?

2021. ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
8-as, a szerológiai teszt szerint nem estem át rajta.
2021. ápr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Kínai g*civel nem is lehet sehova menni... Csak szólok.
2021. ápr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!