Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha kiderülne,...

Mit tennél, ha kiderülne, hogy sosem létezett a COVID?

Figyelt kérdés
Ez csak egy elméleti kérdés. (nem arról szól, hogy szerinted létezik vagy sem).

2021. ápr. 24. 22:47
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
58%
Most jött a hír: itt az új tatooine-i covid mutáns, amit a rohamosztagosaink hoztak haza, amikor két droidot kerestek és valószínűleg a jawáktól terjed, mert azok a mocskos kis guberálók nem hajlandóak beoltatni magukat és maszkot sem hordanak, ráadásul összefogdosnak mindent, ami fémből van.
2021. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
59%

33-mas, 32-es vagyok. Nem, totál idióta vagyok sajnos, soha nem voltam megfázva. De, voltam, de akkor se volt olyan, hogy a penetráns sz@rszagot, a domestost 2 centiről vagy az öblítőt az orromhoz tévé ne éreztem volna. Főleg úgy, hogy még az orrom se volt bedugulva, nem voltam taknyos se. Ízeknél ugyanez. Csípős dolgokon kívül semmi, de szó szerint semminek se volt ize, csak állaga. A csípős is csak mart, de íz nem volt. Ha neked valaha ilyen volt megfázásnál akkor esküszöm menten autofellációt hajtok végre.

A mutánsok nem azt jelentik hogy a chewbaccak vannak Indiában hanem hogy, idézek "A dupla és tripla jelző esetünkben annyit takar, hogy két, illetve három komolyabb, a vírus működését jelentősen megváltoztató mutációt hordoz az adott variáns.".

Nem atomfizika.

2021. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
23%

A 41-esnek:


🏆

2021. ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim válasza:
36%
Ez egy olyan kérdés,ami egyszerre igaz,és nem is,már tavalyelőtti 2019-es szennyvízmintákban kimutatták,érdekes hogy akkor nem okozotz ekkora káoszt,mellesleg 2012-ben is volt közel keleti mers koronavírus,az is eljutott ide európába mégsem kapták fel ennyire annak ellenére hogy sok halálesetet okozott.. :'(
2021. ápr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
77%
44. ezekről hol lehet olvasni, van valami link esetleg? Köszi.
2021. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim válasza:
43%
Létezik e? Valószínű. DE közel sem olyan súlyos és stb stb mint a médiában mondják. Rengeteg más betegségben is haltak meg nagyon sokan akár egy sima influenza vagy tüdő gyulladásban is. Hogy az oltással meg jót akarnak e vagy sem? Nem lehet tudni. Szerintem meg nem a 3. Világ háború lett el kerülve hanem épp az zajlik csak nem bomba meg fegyver gránát stb hanem biológiai fegyverrel és nem csak maga a vírus vagy nem a vírus itt a baj hanem ki tudja mit nyomnak belénk
2021. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
90%

A 3. Vh már zajlik. Most olvastam egy cikket, h a 4. hullám a fél országot elviheti.

Érdekes, h mióta elkezdtek tömegeket oltogatni egyre több a variáns. Azt mondták korábban, h ez a vírus lassabban mutálódik, egy hónap múlva pedig már azt magyarázták, h sokkal gyorsabban. Ezen ki sem lehet igazodni rendesen.

Amikor utoljára influenzás voltam, ami kb 6-7 éve lehetett, akkor olyan szinten rosszul voltam, h menni is alig bírtam, annyira fájt minden ízületem. Konkrétan semmilyen ízt, szagot nem éreztem napokig. Majd szétment a fejem, égett az egész testem a láz miatt, szárazságot éreztem a torkomban, orromban, erőltetett a köhögés, hasmenésem volt, hánytam is. Nekem ezek a tüneteim voltak.

A kérdésedre a válaszom, h akkor, ha kiderülne, h kamu volt minden, összegyűjteném az összes kis gcit, akik benne voltak, és máglyára pakolnám őket. Mivel anyám miattuk halt meg novemberben, nem kapott normális orvosi ellátást.

2021. ápr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
52%
Mi az a covid ?
2021. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom, én csak Kovit ismerem.


[link]

2021. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 scamdemic ***** válasza:
34%

48:

COVID-19 (Certificate Of Vaccination ID-19)

C = Certificate ; igazolás

O = Of ; - nak, -nek

V = Vaccination ; oltási

ID= Identification ; azonosító

1 = A ; Artificial ; mesterséges

9 = I ; Intelligence ; intelligencia

(a 19 szám az A_rtificial=mesterséges I_ntelligence=intelligencia kezdőbetűinek abc sorrendben szerinti elhelyezkedése!)

2021. ápr. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!