Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mondhatjuk hogy ez a forum...

Mondhatjuk hogy ez a forum rasszista?

Figyelt kérdés

A weblapon a rasszista kommentek mindig 100%-ba vannak pontozva.

Ha másban nem, a cigány/migráns gyűlöletben nagy az egyetértés.


A legtöbb valódi weblapon az ilyeneket törlik pl fb.


Bár tudom hogy ugyanaz a pár ember gyártja a provokatív kérdéseket. Azért hogy folyamatosan legyen látogatottsága a weblapnak. Végülis az is pénz.


Meg kb ugyanazok válaszolgatnak már évek óta, nagyrésze nyugdíjas alkesz konzervagyú.


389283.-adjára ugyanaz a kérdés tényleg nagyon érdekes.


2021. ápr. 27. 08:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nem rasszista az oldal, inkább csak az van, hogy kb. egy moderátora van az egész oldalnak, és túlterhelt, ill. nem eléggé aktív.

A moderátornak nem feladata az összes hozzászólás elolvasása, viszont kérdés, hogy mennyi bejelentés érkezik. Ha egy sem, akkor nem tud a moderátor róla.

2021. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Volt itt egy ember, aki azt mondta, ha ő jutna hatalomra, akkor úgy kiírtaná a feketéket, hogy a holokauszt semmi volt hozzá éa törölték.
2021. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én párszor már jelentettem kommentet, az egyiknek a lényege röviden az volt hogy retkes mocskos büdös szemét undorító cigányok mindet ki kell írtani stb.


Hát nem törölték egyiket se.


Fb-n ilyenekért 1 hónap bannokat adnak után végleges tiltás.


Szerintem annyira nagy az egyetértés hogy senki se jelenti.


Orbán is azért népszerű mert adott a népnek pár új ellenséget. Amit közösen lehet gyűlölni. Így végre minden magyar 1et ért valamiben.

2021. ápr. 27. 09:09
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Én pl. ha belefutok ilyesmibe, jelentem. Nem azzal töltöm a napjaimat, hogy ezt ellenőrizzem. Másfelől viszont a trágárságszűrő is egy rakás szar. Egyfelől könnyen kijátszható, másfelől meg nem jelzi, hogy konkrétan mivel van panasza, egy hosszabb szövegben ez kellemetlen, és nálam pl. előfordul, hogy egy kényes szót egyáltalán nem trágárságból használom, hanem mert úgy indokolt.
2021. ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sikerült megérteni a lényeget utolsó
2021. ápr. 27. 09:35
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

Ez a forum?

Megkerdezel mondjuk 100 magyart anonim modon, hogy mi a velemenyuk pl. a ciganysagrol, szerinted hanyan fognak pozitivan nyilatkozni?

2021. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

100? Ne túlozz. Átlag 10-20an szavaznak, ha valaki kiír egy szavazást.


Negatív vélemény meg az eltúlzott patkánykodás között is van különbség.


De nem is ez a lényeg.


Pl összehasonlítás képpen a reddit hungary forumon, ahogy láttam, már a cigány szó miatt is azon viccelődnek, hogy viszlát 2-3 nap bann.


Fb-n ha beírod hogy büdös niggerek pár nap bann.


Vagy ha nekiállsz zsidózni.


Kurucinfót nem véletlenül tiltották. Pár mihazánkos náci videót is tiltottak.


Itt semmi ilyesmi nincs.

2021. ápr. 27. 10:00
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Az itt irkáló jelentgetők még büszkék is a besúgó mivoltukra. Persze, ha rasszista valaki, akkor pontosan ők azok!
2021. ápr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%

"Mondhatjuk hogy ez a forum rasszista?"


Igen, amióta itt vagy!

2021. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

"Ha másban nem, a cigány/migráns gyűlöletben nagy az egyetértés."


Kérdező nem létezne gyűlölet ha a cigányok többsége tudna viselkedni.

Vannak normális cigányok is akik tudnak viselkedni de ők tényleg nagyon kevesen vannak.

Migránsok:Többségük a segélyek miatt jön Európába,vannak köztük szép számmal terroristák is.Egyébként az arab világ és Afrika legalja kelt útra az elmúlt néhány évben.


"Meg kb ugyanazok válaszolgatnak már évek óta, nagyrésze nyugdíjas alkesz konzervagyú."

Honnan tudod beszéltél velük? Mert velem biztos,hogy nem!

2021. ápr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!