Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért csináljuk ezt a vakcinák...

Miért csináljuk ezt a vakcinákkal?

Figyelt kérdés
Az, hogy a legtöbb ember a Pfizert tartja a legbiztonságosabb és legjobb oltásnak, tény. Akármit is mondanak a médiában, ha Pfizer van, akkor biztos hogy sokan mennek oltakozni. Annak ellenére, hogy a TV-ben azt mondják, hogy minden vakcina hatásos, mégis az emberek nagy része nem akar Sinopharmot, Szputnyikot, stb. De akkor kérdem én, miért nem Pfizert veszünk többet? Miért tonnányi kínaira pazarolják a pénzt, mikor látják, (mert nyilván nem hülyék) hogy a Pfizer sokkal közkedveltebb. Vagy Orbán hazugsággyárának már végzetes döfés lenne, ha hirtelen megváltoztatnák a "vakcinapilitikájukat"? Fontosabb a hazugság fenntartása, mint hogy minél több ember akarhassa magát beoltati? A háziorvosok pénzt kapnak, ha elsózzák a Sinopharmokat, mert szinte senkinek nem kell. A gyerekeket csak Pfizerrel olthatják. Ezután mondja nekem valaki hogy ugyanolyan hatásosak. Értem én, hogy puszipajtásoknak kell lennünk Kínával meg Oroszországgal, a nyugat meg "fúúúj" de most az egyszer nem lehetne félretenni ezt a hülyeséget, mikor emberekről és emberéletekről van szó? Nem úgy lehet az embereket oltakozásra bírni, hogy megfosztják alapvető emberi jogaiktól, és diszkriminálják őket (khm. védettségi kártya), hanem hogy olyan vakcinát hozatunk be, ami közkedvelt. Én is csak Pfizerrel vagyok hajlandó oltani, ha muszáj, (mert amúgy nem oltatnék) mint sok más mindenki. Ha a kormány nagy átoltottságot akar elérni, akkor az embereket nem diszkriminálni kell, hanem jó vakcinával beoltani. Ígyis, az is elmond valamit a helyzetről, hogy az embereket jogik fosztásával akarják oltakozásra kényszeríteni. Kérdem én, ha a helyzet súlyos, veszélyes, halálos, miért nem olt mindenki unszolás nélkül is? Hát mert a helyzet se nem súlyos, se nem veszélyes, se nem halálos. Az emberek már nem is azért oltakoznak, hogy ne kapják el a vírust, hanem hogy ne diszkriminálják őket, így a XXI. Században. És ez épp eleget elmond az egész járványról.

2021. máj. 4. 08:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

#19

Semleges portál:

[link]


Kormánypárti portál:

[link]


Ellenzéki portál:

[link]

2021. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

#14. "érdekes módon, engem még nem tudott beoltani"


Aki nem fogadja el a felkínált vakcinát, azt nehéz is beoltani. Szóval rögzítsük a tényeket: van vakcina bőven, csak amit felkínálnak, azzal nem vagy hajlandó beoltatni magad. Nem probléma, de akkor nem kell hazudozni, hogy nincs elég vakcina, te magad döntöttél úgy, hogy vársz tovább a sorodra. Bármikor jekezheted, ha mégis jó az amúgy biztonságos, megbízható, engedélyezett keleti vakcina is. A Pfizer és a Moderna hiánycikk. Jó vakcinák, de tömeges oltás nem megoldható velük és ez már januárban is látszott. Egy idős embernél még talán meg is értem, ha a "kíméletes" mRNS-vakcinát szeretné, de pl. amikor a múlt pénteken huszonévesek álltak érte sorba, az iszonyú nevetséges volt. "Tudom, hogy van Szentkirályi, de nekem a Naturaqua kell, különben inkább a szomjhalál."

2021. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
#22 már említettem, hogy mi számít vakcinának. Innentől kezdve a teljes hozzászólásod kormánypropaganda. Ezt a kijelentésemet készséggel visszavonom, ha be tudsz linkelni valamit ami bizonyítja, hogy a WHO listáján fent van a sinopharm. És amíg ez nem sikerül, kérlek ne nevezd a kínai oltóanyagot vakcinának!
2021. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

#23 Én is megemlítem hogy mi az ami vakcinának számít - a vakcina.

Innentől kezdve lényegtelen miket szövegelsz, #22-nek van igaza.

Vakcina van, megkaphattad volna, neked nem kellette mert válogatsz. Ez már a te döntésed.

Az éhező nem válogat, ha válogat akkor nem éhező - ennyi!

2021. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

#24

"mi az ami vakcinának számít - a vakcina"

Pontosan. Aminek listája a WHO oldalán található.


"Vakcina van" nincs, nem szólt senki, hova mehetek.


"mert válogatsz" ad5 immunis vagyok.


"Ez már a te döntésed" érdekes hogy habzó pofával keltek ki ez ellen amikor a nem kiválasztásáról van szó... Szokásos fideszes vircsaft a mi komcsink jó a tied rossz.


"Az éhező nem válogat, ha válogat akkor nem éhező - ennyi!"

Más közhelyekell is fogsz még dobálózni? Az a hülye is amelyik szomjan halt a szaharában miért nem itta meg a homokot..?

2021. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

#23. "ha be tudsz linkelni valamit ami bizonyítja, hogy a WHO listáján fent van a sinopharm"


Ne tévedjünk el, nem teszel szívességet azzal, hogy méltóztatsz beoltatni magad, nem fog neked bizonygatni senki semmit. És én veled ellentétben azt is értem, hogy a Sinopharm miért szarik hatalmas ívben a WHO-ra és az EMA-ra. Ha szeretnél beülni egy vendéglátóhely belterébe, moziba/színházba/stb. menni, vagy egyszerűen csak szeretnél a jövő héten is levegőt venni, akkor majd elfogadod a vakcinát, vagy vársz tovább. Hülyének lenni alapvető emberi jog.

2021. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

23#


[link]

2021. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#26 "Hülyének lenni alapvető emberi jog."

Igaz.

És sajnos milyen sokan élnek is vele. :)

2021. máj. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
#27 milyen tekintély?
2021. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!