Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szélső-jobbosnak számítok ha...

Szélső-jobbosnak számítok ha így gondolkodom?

Figyelt kérdés
Van egy radikális álláspontom, még pedig az, hogy szerintem az európai embereknek nem szabadna kisebbsége kerülniük az európai országokban.

2021. máj. 7. 01:42
1 2 3 4 5
 21/42 molnarmarcell21 ***** válasza:
30%

európai embereknek nem szabadna kisebbsége kerülniük az európai országokban = nem akarsz idegeneket = idegenellenesség = szélsőjobb


Szerintem csak nem gondoltad át még elég alaposan a témakört :)

2021. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

"európai embereknek nem szabadna kisebbsége kerülniük az európai országokban = nem akarsz idegeneket = idegenellenesség = szélsőjobb



Szerintem csak nem gondoltad át még elég alaposan a témakört :)"


Te gondolt át te agymosott kultúr-marxista.


európai embereknek nem szabadna kisebbsége kerülniük az európai országokban ≠ nem akarsz idegeneket ≠ idegenellenesség

2021. máj. 7. 14:16
 23/42 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%
tehát nincs az ellen kifogásod, hogy Európán kívüliek telepedjenek le Európában?
2021. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
69%
Marcival hiába vitatkozol, ő egy hithű marxista, szerinte mindenki náci, aki nem ért vele egyet mindenben.
2021. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
51%
Miért, az ázsiai, arab, amerikai stb nem ember? Dehogynem. Akkor meg nem tudom mit kell parázni.
2021. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

"Miért, az ázsiai, arab, amerikai stb nem ember? Dehogynem. Akkor meg nem tudom mit kell parázni."


Ki mondta, hogy nem emberek? Ha nem akarom, hogy az euróai kultúra semmivé legyen az által, hogy az európai emberek kisebbsége kerülnek Európában, akkor az nálad azt jelenti, hogy én nem tekintem embereknek az ázsiaiakat, az arabokat, az amerikaiakat, stb.? Mert ha ezt gondolod, akkor te vagy itt a bigott nem én.

2021. máj. 7. 16:47
 27/42 anonim ***** válasza:
47%
Nem én parázok tőlük már bocs. Ez a kultúra féltése is olyan, hogy ilyenkor hirtelen mindenkinek fontos lesz a kultúra, amúgy meg azt sem tudja, hogy eszik vagy isszák. Volt 500 éve is kultúra, volt 1000 éve is kultúra, azok sem léteznek ma, mégis megamaradt az emberiség.
2021. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

"...azt sem tudja, hogy eszik vagy isszák."


Talán magadból indulsz ki?


"Volt 500 éve is kultúra, volt 1000 éve is kultúra, azok sem léteznek ma, mégis megamaradt az emberiség."


Ez nem érv, ezt rá lehet húzni szinte bármire. Voltak 500 éve is és 1000 éve is olyan állatfajok, amelyek már nem léteznek ma, mégis megmaradt az állatvilág, akkor egyáltalán nem baj, hogy komplett állatfajok halnak ki?


Vagy az, hogy a fehér keresztény angolszász protestánsok miatt csaknem semmivé lett az amerikai őslakos kultúra, az nem baj? Hiszen megmaradt az emberiség, kit érdekelnek az amerikai őslakos kultúra, ugye?

2021. máj. 7. 17:04
 29/42 anonim ***** válasza:
47%
Na mert angyon ug ynéz ki, hogy itt a paragépek, akik azon nyafiznak, hogy jajj leveszik az europai kultura azok annyira képben vannak.
2021. máj. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
# 29 Még szerencse, hogy itt vagy te, aki persze képben vagy, nem úgy mint azok a szélső-jobbos lumpenprolik. Taníts minket mester, mi képben akarunk lenni ahogy te.
2021. máj. 7. 18:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!